Surekli spor yapan arkadaslar bu isin prosudurunu bir anlatr msnz?

Bgn basladm bir saat spor yaptm ama nefesimi kontrol edemyrm bgn cok yoruldm yarm saat esneme germe harekleri yaptm ip atladm dgr yarm saatte de bisiklete bindim daha az yorlmak icin neler yapmk lzm spordan once kahvalti sonra dus smdiyse yatyrm ii mi dogru mu yaptklarm

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• bence yanlış 1 saat spor olmaz arkadaşım. yaptıgın spor vucüdü yoran cinsten esneme germe hareketleri spor değildir. Senin 3 hareketi yapman lazım gerçekten zayıflamak ve nefesini kontrol etmek istiyorsan

1 Barfix Hareketi 10X5 =50
    2 Şınav 10X10 =100
    3 Mekik 10X10 =100 şeklinde yaparsan 3 4 gün içinde kontrol edebilirsin herşeyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aç karnına ve yavaş yavaş spor yaparsan daha az yorulursun. Spor acele işi değildir ve yavaş yapılırsa daha etkili ve rahat olur.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bnd cok hizli yaptm ii ki sormusum soruyu bir cok sey ogrndm

• bişey daha var spor yaparken sporu düşünmemekte insanı daha az yorar... yani kafanı dağıt başka şeyler düşün çünkü ona odaklanırsan gergin olursun. bişey değil

• Kardeşim ama çok agir başlama mesela bir yarim saat calis sonra mola sonra bir 5 gün sonra 1 saata cikar öyle calis nefesinide kontrol edebilirsin

0|0
    0|0
  • Sesli harfleri de alabilirsek;yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • Spordan 1 saat önce yemek ye spor yaparken mutlaka yanında su ve havlu bulunsun ve yavaş yavaş yap hareketleri

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi ama fazla yorma kendini çünkü 177 boyunda 52 kilo oldum eğer biraz zorlamasaydım 60-65 kg olurdum. çok zorladım kendimi

0|0
    0|0
    • ne demek şu an kaslarım az çok var ama bir erkeğe göre fazla zayıf duruyorum. sen kızsın daha kötü olursun kendine dikkat et gerekirse sana program atarım tamammı bana danışırsın

• Cok tesekkurler buna cok sevinirim :)

• Interval cardio yap o kadar uzun sure cardio yapman gereksiz, esneme germe hareketlerini spordan sonra yap. Eger enerji ihtiyacini bunlar ragmen karsilayamiyorsan yesil cay ic, l carnitine ve kafein kullan. Amacin yag yakmak mi?

0|0
    0|0
    • Boyumun uzaması icin spora başladım

• Rica ederim. Evet bence herkes spor yapmali fakat cok agir antreman yapma ve nefes nefese kalacak kadar yorma kendini, eger fit bir vucudun varsa 1 saat yerine 20 dakika cardio yapman yeterli. Ayrica purussuz ve kirisiksiz bir yuze sahip olmak istiyorsan sekerden uzak dur ve bol su ic.

• Evt bn bgn cok aceleci davrandm soylediklerni uygulicam tekrar teşekkürler

• sabır her seyın ilacıdır

0|0
    0|0
  • spordan iki saat önce kahvaltı yapmalısın ya da kahvaltını spordan sonra yapmalısın

0|1
    0|0
  • Spordan 2 saat önce sana enerjı verdigine ınandıgın şeyler ye duzenlı uyku ve bol su ılk gun yorulmıyan bir insan yok alışırsın ilk günler fazla yüklenip kendini sıkma boşuna

0|0
    0|0
  • İstikrar

0|0
    0|0
  • Zamanla olacak 5 den 10 ' a 10 dan 20 ye çkarak seviye seviye

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git kendine bir rakip bul en iyi çözüm :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...