Bir erkek önünüzde ağlarsa ne hissedersiniz?

sevgiliniz eşiniz vs. önünüzde ağlarsa.. ve her gitceğiniz zaman bunu yaparsa ne hissedersiniz ?

0|0
29|8

En İyi Kız Görüşü

• ya benim ki çok duygusal çok ağlar :) bende hiç kıyamam anında gözleri dolar :) kesinlikle gitmem ama haltı yiyip yiyip ağlayıp oturuyorsa ona artık bişe yapılmaz alışkanlık olmuştur.tabi her ne olursa olsun şans vermenin de sınırı olmalıdır istediği kadar ağlasın.

0|1
    3|1
    • bi halt yemiosa peki sen durmadan durup dururken terkediosun erkek ağlıo .. aslında erkek git dio ama giderkende durduruo gitme dio sonra sen sakız diosun sülük diosun yarım saat geçio sinirle söyledim seni seviorum bana arada böyle geliolar dio bu nedemektir peki ?

• adamın hammaddesisin teşekkürler

• bende teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 28

• az ağlayan erkek iidir .. her defasnda karı gibi ağlayan erkek oldukça iticii kenedenden soğuturdu sadecee ...

1|2
    0|0
  • hmmm aglarsa glamasının bıtmesını beklerım dıyecegımı gene derım yapacagımı gene yaparım kı o aglayacak sevıyeye geldıyse cıdden benı delı etmıstır...ama ben aglarsam ıster suclu olayım ıster sucsuz benı ıkna etmek ıcın sekılden sekıle gorer gonlumu almak ıcın herseyı yaparr ay ben cok kalpsızım yaa acıdım sımdı esıme:)

0|1
    0|0
  • Onu istemiyorsam ağlaması kar etmez.

0|1
    0|2
  • SARILIR BENDE AĞLARIM ÜHÜÜÜÜÜÜÜ

0|2
    0|0
  • parcalarım öldürürüm yerim bitiririm benim ki bir odun , iki kelime edemez sıkıntılarını acamaz benim icime dert olur bir aglasa bir icini dokse daha iyi hisseticek halbuki allahım vallahi kafayı yiyecem

0|1
    0|0
  • acımakdan maraz doğar arkadaşım.. 1 kez yeltendiysen gitmeye 3e 5e kalmaz gider zaten.

0|2
    0|0
  • Ağlayan erkekleri sevmem.

0|1
    1|1
  • kadin erkek farketmez, karsimda birisinin aglamasindan nefret ediyorum.

1|2
    0|1
  • afedersın ama artık bseyını cıkarmıs olur

0|1
    2|1
  • timsah gözyaşları.. ve alışkanlık haline getrmş derim

0|1
    1|1
  • Çekilir mi o ya.

0|1
    1|1
  • sürekli yaparsa bunu numara yaptını beni kandırdını düşünürüm

1|1
    0|0
  • bende ağlardım..of düşünüyomda kahrolurdum ya:(

0|2
    0|0
  • İlk önce ıyy diyecektim ama, sevdiceğim olduğunu düşündüm ve yerim diyorum. Tabi abartmasın!

0|2
    0|0
  • acırsan acınacak hale gelirsin

0|2
    0|0
  • kalk nan kalk

bnden mi öğrendin zırt pırt ağlamayı, derim

0|2
    0|1
  • ORTAMI TERKEDERİM AĞLAYAN ERKEK SEVMEM

1|1
    1|1
  • yeter artık derim :/

0|1
    1|1
  • Öff nasıl erkek bu derim.

0|1
    2|1
  • tak dediyse sallamam

0|1
    0|0
  • ideal erkek dışı nazarımda.

0|1
    0|1
  • niden ağlıyorun sediğiiimm.

sana çikolata verimmi derdim.

benim ağlamam gerekiyor onun değil.

0|1
    1|1
  • çok ezikmiş diye düşünürüm.

0|1
    2|1
  • alırım elime kırbacı.

0|1
    1|3
  • sinirlenirim.

0|0
    0|2
  • ilk defalar hoşuma gidebilir ama o kadar çok gitmemi gerektiren şeyler yapıyosa bi süre sonra yemem aklımdada kişiliksiz seviyesiz biri gibi kalır.

0|0
    0|0
    • yapmıosa hiç bişey o senin ilk erkeğinse ve sen durup dururken gidiosan ağlatıosan kavga ederken sakız diosan yapıştın bırak beni diosan sonrasında aniden oldu onları dien ben değildim bana arada oluyo böle diosan bu ne demek olur ?

• ne halin varsa gör :D

• sağol :D

• aglarım bende :(

0|2
    0|0
  • ona olan sevgime göre değişir. iki sevgilim oldu bu zamana kadar ikiside karşımda ağladı.. birisini pek sevmiyordum umursamadım. öbürünün ağlaması nasıl desem çok kötü bişey kalbim acıdı diyebilirim o bakışları hala unutamıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadın-erkek ayırt edilmeksizin, insan yapısının normal bir özelliği olarak lanse edilmesi gereken bir fiiliyat, neden bu kadar itici görünür kadın milletine, çok garip..

Siz kadınlar, resmen ''odun olun, duygusuz olun'' diye hırs yaptırtıyorsunuz adama..

Ondan sonra kadına şiddet, yok kadını döverek hastanelik etti, yok kadına vuran eller kırılsın vs vs.. bir sürü bok püsür..

Biraz olsun ince düşünenler, ne demek istediğimi anlayacaklardır.. Hadi bakalım..

1|1
    0|0
  • sakın böyle bir şey yapma. buradaki cevapları da sallama bence. kadınlar zayıf görünen adamın yüzüne bakmaz.

0|0
    0|0
  • bir kadının gözyaşlarına dayanamam bana sövsün kavga etsin daha iyi ama ağlamasın

0|1
    0|0
  • kak git derim

0|1
    0|0
  • çok tehlikeli bir durumdur.kadının silahına şarjörü doldurmak gibidir.tek kurşunda işin bitebilir

0|1
    0|0
  • ağlayan kadından nefret ettiğim gibi erkeğinden de nefret ederim

0|1
    1|0
  • Gözündeki yaşı parmağımla siler yanağına ufak bir öpücük kondurup ''her gidişin bir dönüşü olacak merak etme sevgilim'' der onu teselli ederdim.Kendime gelince içim parçalanırdı...

0|0
    0|0
  • boşuna yaşamışsın. kadınların önünde ağlanmaz. atladığın zaman felç kalmayacağın kesin öleceğin bir yer bul. hiç utanma atla. kadınlara ağlanılmaz. kadını aşağıladıkça büyürsün. aksi sadece kendini küçültür erkeğin.

0|0
    2|0
    • neden sevsen oda sevse olmuo mu sanki

• bu anlatılmaz ki. yaşayacaksın. kötü davrandığın sürece kadın kölendir. insan yurduna koyduğun an götü kalkar. göreceksin bunu...

• öyle doğruda kötü davranamıorum ki çok seviorum be yapamıom onsuz düşünmeden onu geçen zamanım yok denecek kadar az

Yükleniyor...