Barfiks çekmek istiyorum evde nasıl çekebilirim?

arkadaşlar evde hiç asılcak yer yok hep kendimi sallandırmak istiyorum hemde barfiks çekmek istiyorum bildiğiniz alet felan var mı sipariş verebilceğim yada başka bi öneriniz var mı

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kapı barlarına fazla güvenmiyorum bulabilirsen bunu al link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kapida yapardim kucukken simdi kapiyla ayni boydayim nerdeyse-_-

0|1
    0|0
  • Benim kardeşimde var barfiks demiri spor malzemesi satan yerlerden temin edebilirsin pahalı da değil bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
    • nerde kullanıyo kardeşin nereye yapıştırıyo onu demire yapışırmı acaba o

• bu sadece barfiks için yarıyo ben daha kullanışlı olanı arıyorum demir kapıya takmak için

• Barfiks demiri var uzunluğunu ayarlayarak takıyorsun koridora filan bizim evde de var çok pahalı bişey de değil zaten

0|0
    0|0
    • demire yapışırmı acaba onlar

• sen bundan bahsetmiyomusun link bunlar kapıya yapışıyo yanlardan diyorumki bende demire yapışmıyomu bunlar çünkü bizim aşağıda demir kapı var oraya yapıştırcam bunu yapışırsa tabi

• anladım tamam :D bilemiycem çünkü bizdeki tahta kapıya yapışıyo demirde kayabilir

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
    • bunlar nasıl takılıyo şimdi onu bilmek lazım evdeki kapılar ufak o yüzden aparmanın giriş kapısına kullanmayı düşünüyorum demir kapıya takılırmı oda var şimdi

• takmasında bşey yok kardeşim yahu..bende var ondan kullanma kılavuzuda oluyor merak etme..

• böyle bi kapıya takabilirmiyim bunu boşu boşuna almıyım şimdi link

• Kapı barları var onlardan alabilirsin.

0|0
    0|0
    • o nasıl bişey yapışmaz o her kapıya bide aşağıda demi kapı var bizim ama sırf demir bu acaba demire yapışıurmı oda var şmdi alırız yapışmaz bide kalırım öyle ortada

• Oda kapılarının ust baslangıc noktasına yerlestırıyorsun takılır merak etme, internette arastır bıraz, bulursun hemen.

• soruyu okurken gülümsedim Evde asılcak yer yok ahahahahahahah :)

0|0
    0|0
    • senin için fesat

• :):):) kardeşim valla bizim demir kapı var onlara asılıyorum sende demir boruları al kapıya ve yha duvara montala o borular fazla para degil alırsan kesin yaparsın iyi günler.

• Kapını çerçevesine takılan borular var onlardan al, dizlerini kır çek barfiks.

0|0
    0|0
    • ayaklarımı yerden kesmesi lazım sallandırcam kendimi bide çünkü

• Tamam işte. Evlerin tavanları buna müsait değil o yüzden dizlerini kırarak yapman lazım.

• hocam sallandırcam kendimi tmamen ayaklarımı yerden kesmesi lazım nasıl basketbol potasına asılırsın ayaklarını yerden keser öyle çünkü sadece barfiks için kullanmıcam o aleti ben başka bi spor içinde kullancam sadece barfiks için olsa dediğin doğruda

Yükleniyor...