6 ayda ne kadar body yapabilirim?

6 ay haftada 3 veya 4 gün spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Yanında amino asitte kullanicam.
Boyum 180 kilom 70 yaş : 19
Baklavalar filan hafif belirginlesir mi veya vücudum düzgün durur mu?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ayda çok güzel bir vücudun olacak emin olabilirsin. Beslenmene dikkat et. Protein tozu markası sorarsan Genrise kullanıyorum. Türk malı ve gayet güzel. Sabahları 3 haşlanmış yumurta ye. 2 sinin sarısını ayır. Protein tozu kullandığın için bolca su iç. Spordan 2 saat önce makarna vb. karbondhidratlı besin al. Sonrasında protein tozu iç ve eve gidince proteinli şeyler ye. Protein tozu içtikten sonra 2-3 tane jelibon ye.

0|0
    0|0
    • Jelibon neden aceba

• Program yap o bitene kadar çalış. Benim 1-1buçuk saat sürüyo. Bigün göğüs-önkol bigün omuz-arkakol bigün sırt-bacak çalış. Parça parça yani.

• Ya benim için önemli olan pazular omuz ve karın. Sol kolum sağa gore orantisiz güçsüz mesela onları esitlemeye filan çalışıcam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Protein takviyeleri dışında;sırf hacim için hiçbir şey kullanmamanı tavsiye ederim. Sırf kaslarına iğne bastığı için kısmı felç olan, ölen sporcular olmuştur geçmişte. Protein tozu yerine;yumurta-süt-muz karışımı var 4 bardak içersen alacağın miktarı karşılamış oluyorsun. Tavuk göğsü (yağsız), yumurta beyazı ve proteinli içecek karışımlarını kullanırsan, daha sağlıklı daha doğal kas yaparsın. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • bu sana bağlı. Eğer sen düzgün beslenip vücuduna en uygun antremanı yaparsan kardiyonu yaparsan ve de temelin varsa çok güzel bir sonuçta alabilirsin. yoksa istediğin sonucu alamaya da bilirsin. bu sporun yüzde 30-40ı genetik yüzde 40 ı beslenme diğer 20 lik kısmı antreman buna göre git

0|0
    0|0
  • Amino asit kullanacaksan Weider'i tavsiye ederim.. Weider eşliğinde 6 ayda epey belirgin bir yapıya sahip olabilirsin..

0|0
    0|0
  • duzenlı uyku duzenlı antrenman duzenlı beslenme ve takvıye alırsan yaparsın bısıler kanks

0|0
    0|0
  • P90X ile 3 ayda belirginleştirirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...