Süper kupa? (Neresi kısa)?

Koyu bir Cimbomlu olarak bekle bizi fenev kocan geliyor :)

• Galatasaray
    78% (7)50% (8)60% (15)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    22% (2)50% (8)40% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray inşallah alacak💛❤

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• fbliler tatilde mi. objektif yorum yapıcam tamam galatasaraylıyım ama tarafsız yaklaşıcam.

şimdi gsnin forveti yok. yani drogbanın yerine yok hala alınmadı. sıkıntı yapabilir. savunmada konusunda galatasarayın fenerden bir adım önde olduğunu düşünüyorum. ama keşke daha iyi bir sağ bek olsaydı. veysel pek yeterli gelmiyor bana gökhan gönül kat kat daha iyi. kaleci konusunda galatasaray daha iyi. çünkü volkan gerçekten çok kötü goller yiyor. orta sahada durumlar aynı bence. selçuk melo, emre alper aynılar. ileride ise fbnin daha iyi olduğunu düşünüyorum. sneijder burak iyiler ama sow emenike daha iyi anlaşıyorlar. bruma ise tam hazır olcağını zannetmiyorum. olcan bence kuyta göre daha kötü bir oyuncu.

ama ne olursa olsun herşey takım oyununa bakıyor. bireysel yetenekler bir yere kadar belirliyor herşeyi. takımların gününde olması hakem gibi faktörler var.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • toplam kupa sayılarında hangi takım öndedir? türkiye kupasını en fazla kazanan takım hangisi? tff süper kupasını en fazla kazanan takım hangisi? avrupada en fazla başarılı olmuş hatta avrupadan kupa getirmiş takım hangisi? türkiyede en fazla taraftarı olan takım hangisi (ispatlanmıştır)? ve iki takım arasında oynanan final maçlarında en fazla maç kazanan ve an fazla kupa kazanan takım hangisi?
    - Tüm sorularının cevabı ***GALATASARAY***
    - Yarın akşam da kazanan takım ***GALATARASARAY*** olacak

1|0
    0|0
  • hamsiden başka balık cimbomdan başka takım tanımam :))

0|0
    0|0
  • kalbimiz cimbomla. Bastır cimbom vurduğun gol olsun

0|0
    0|0
  • kardeşim maç penaltılarda kalır orda da fenerim fenevi gösterir emin oll yarın gece ksye gel :D

0|0
    0|0
    • bu markalar hep böyle der maç bittiğinde telefonu bilgisayarı kapatır yatar.(Son iki sezonda olduğu gibi)

• ne dedin bilemem ama küfürlü yorum yaptıysan seviyesiz biri olduğun belli mk

• Seviyesizlik değil bu sen anlayamazsın

• Ms 0-0 ya da 1-1 ile penaltilar... ya da 2-1 veya 3-1 Galatasaray...

0|0
    0|0
    • l*n hepsini saydın zaten :D

• güçsüz rakiplerle yapılan hazırlık maçlarını baza alarak konuşuyorum zaten.. ben beğenmedim. hazırlık kampında takım bir havaya girmesi lazımken kendine gelemedi henüz

• Şüpheniz olmasın

0|0
    0|0
  • Şike Bahçe (:

0|0
    0|1
  • Yav he he

0|0
    0|0
Yükleniyor...