PTT 1. Lig başlamasına az kaldı? Nasıl bir lig bekliyorsunuz?

Arkadaşlar PTT 1. ligde çok paralar harcanıyo iyi transferler de yapılıyo maddi zorluk çeken kulüplerde kendi bütçelerine göre kadrolarını kurdular. Sizce şampiyonluk play off oynayan takımlar ya da küme düşecek dediğiniz takımlar hangileri?
Tahminim Şanlıurfa, Gaziantep BB, Ankaraspor, Karşıyaka, Adana Demirspor gibi büyük bütçeli takımlar şampiyonluğun büyük favorileri bence ama sonları hep hayalkırıklığı oldu. Sürprizlere şaşırmamak lazım

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gaziantep B. B. firtinasina hazir olsun herkes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• valla herkesi iddalıbuluyorum çok sert geçeceğini düşünüyorum, geçen sezon gibi puan farkı olmayacağını düşünüyorum fener güçlü daha güçlendi cimbomzaten iyiydi takviyeyle dahada kaliteli oldular beşiktaşımın genç ve dinamik kadrosu var zaten iyi bir uyum sinerji yakalarsalar takımda oturursa şampiyonluk kaçınılmaz
    ama dediğimgi gibi bana herkes şampiyonluğa eşit gelio :)

0|0
    0|1
  • Antep bb ancak kicini kurtarmaya calisir sampiyonluk imkansiz

0|0
    0|0
  • Kayseri Antalya ve Osmanlı çıkar

0|0
    0|0
  • Kayseri açık ara lider tamamlar sistemlerini bozmadilar iskelet kadroyu da dagitmadilar favori onlar bence ama manisa da patlar bu sene

0|0
    0|0
    • Kayseri zaten süper ligde üst sıralarda görmeye alışık olduğumuz bir takımdı. Galatasarayın ahını aldılar :D

• artık bir adana takımı çıksın o zaman :D

• SONUNA KADAR ORDUSPOR

0|0
    0|0
    • Ordusporda bizim gibi maddi sıkıntılarla uğraşıyo bir GİRESUNlu olarak başarılar komşu :D

• Adana demir.

0|1
    0|0
  • demirsporumuz çıkacak inşallah bu sefer samet hoca iyi işler yapıyor

0|0
    0|0
  • URFASPORRR

0|0
    0|0
  • Giresunspor çıksın da gerisi önemli değil

0|0
    0|0