Merhaba arkadaşlar vücut geliştirme hakkında sorum var?

Arkadaşlar boyum 185 kilom 92 vücut geliştirmek istiyorum fakat fazla kilo var ben 75 kiloda vücut yapmak istiyorum onun için 70 kiloya inip sonra 5 kilo kas olarak mı almam gerekiyor nasıl bir program uygulamam gerekiyor anlayan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• ağırlığa yeni başlıcağın için senin ilk önce 1 ay hamlık atman lazım ki bu en az burada kardiyo ağırlıklı bir programın olur. her gün vucudunu çalıştırmış olursun. neyse bundan sonra yine kardiyo ve diyet ağırlıklı antremanını yap. zaten ağırlıkta kilo vericeksin üstüne kardiyo da yaparsın yanında günde 1 saate yakın koşu zaten zayıflarsın böylelikle ağırlık çalışarakta vücudunu şekle sokarsın ayrıca senin vucudunun kaslı zayıf olma aralığı 78-79 şöyle diyim ben 1,81 e 73 kiloyum baklavalarım var fiziğimde plaj vucudu fiziği

0|0
    0|0
    • 5 aydır boks yapıyorum 105ten düştüm 92 ye şimdi ikisi ağır gider diye fitness yapmıyorum zamaninda sadece boksa yetiyor 4 at sonra zamanım olacak şimdi 70 kiloya mi duserim daha sonraki kas olarak 5 6 kilo alayım ne diyorsun

• Ben düşüp almayı mantıklı bulmuyorum yine de senin vücudun en iyi sen tanırsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ilaçsız yap

0|0
    0|0
    • Ilac kullanmayı düşünmüyorum. Ama nasıl program uygulayacagimi bilmiyorum

• bir salona git ücretsiz danış proğram veriyorlar uygunsa devam ediyosun

Yükleniyor...