19 yaşındayım spor yapmak istiyorum?

dövüş ve savunma sporlarından birini yapıp profesyonel olmak istiyorum daha once hic bir sporla ilgilenmedim. futbol hariç :D fakat yaşımdan dolayı nasıl bisey yapmalıyım bilmiyorum?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Box yap. Kick Box ben yapıyorum. Ve çok memnunum. Hem bazen sinirleri yatıştırıyor antrenmanda. Hem de insanlar seni bir kez kavga ederken gördüklerinde bir daha kimse bir şey yapamıyor.

0|0
    0|0
  • ben muay thai yapıyorum 7 senedir sana da öneririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kickboks yaptım ben çok iyi ama savunma değil dağıtma sporu ama eğer üniversitede falansan capoeira öneririm parkta antrenman falan yaparsın. ya da MMA bende 2sinden birini yapmayı düşünüyorum ya da Extreme bir spor istiyorum

0|0
    0|0
    • kardeş capoeira ne güzel bir spormuş ya okudumda şimdi. İstanbul'da bunun kursu falan varmı?

• olursa yapıcam işte. bundan güzel spormu olur dans ederek kavga edicem :D

• yapp

0|0
    0|0
  • Ülkemiz aşırı derecede tehlikeli bir yer haline geldi geç bile kalmışsın sokaklarda, okullarda kısacası her yerde tehlike kol geziyor kendini savunmayı mutlaka öğren ama mantığını ve zakanı da sakın arka plana atma

0|0
    0|0
    • aynı düşüncedeyim fakat hangis sporu yapcam bilmiyorum yaşımda biraz geçti neyle baslıcam? :D

• benim yaşımda yeni başlayanlar varmıdır ki?

• Bir yerlerden başlaman lazım hiç düşünme öyle elbet vardır başla =)

• bu tur sporlar cocukluktan baslar gec kaldin bro

0|0
    0|0
    • o vücut senin mi? :D
      Yapabilecegim hic bir spor yok mu ya

• simdi baktımta dediğin kadar iyiymiş ama zararları oku oku bitmiyo ve ciddi rahatsızlıklar değmez

• bazi seyleri goz onune almak gerekior dioar ya gulu seven dikenine katlanir steroidler bana gore buyu gibi bisi

• Profesyonel olmayı neden istiyorsun hobi olarak yap

0|0
    0|0
    • hobi olarak yapıp gelişmek istiyorum

• istediğin kadar yap bence sakıncası yok :)

0|0
    0|0
  • En iyisi boks dur gerisi gösteriş palavra diyeym sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...