Çok taviz verdim, istediğini yaptım, onsuz yapamayacağımı hissettirdim ve kaybettim. Tekrar arar mı?

Gülüyorum çünkü yaptıklarımın ne kadar aptalca olgunu farkettim :) şimdi istediğim tk şey var onun bana bundan sonra ulaşamayacağını göstermek sürekli aynı şeyi yaşıyorus ilişkimizin adı dejavu oldu artık biselerin değşmesi gerek ve o bu adımı atmıyorsa iş bna düşüyor demekki :)) erkekler size sorum şu tekrar arar mı ? Bunun cevabını az çok biliyorum çünkü 5 senedir gidip tekrar dönen biri neden aramasın dimi ama hatta sevgilisi varken bileee :) salak mı bu diceksiniz ewet salak hatta özürlü embesil falan :)) öyle yani yorumlarınızı bekliyoruuum :))))

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• ilişkilerde karşı tarafa aşırı taviz vermek hiç de iyi değil...bence sınırlarını çizmelisin...tekrar arar aramasına da bu ilişki ne kadar sağlam olur onu bilemem:((

ben de boşandım diye istenmiyorum:(((

0|0
    0|0
    • Guven kalmiyo cok denedik sevgim bitmemisti ama guvenmiyordum haklisin fazla taviz caiz diil bu erkek milletine :) simdi mutluyum dedigim gbi sadece ulasamayacagni bilsin

• o zman onun sana ulaşabileceği her türlü yolu kes...sade sevgiyle bu işler yürümüyor...tecrübeyle sabittir.

• Ztn uzak bna sdece telefonla ulasabilir dayimlara kuzenlerime ulasabilir onlari engelleyemem ama numarami degistiricem.

Yükleniyor...