Kicbox başlıcam fakat?

Kickbox başlamak istiyorum fitness geçmişim var evin yakınında bir yer buldum fakat genelde erkekler gidiyomuş kız partner bulman gerek dediler arkadaşların evi uzak hep nerden bulucam şimdi kız box yapmak isteyen birisini ya partnersiz olmaz mı acabaaa

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• kickbox başlamanın sebebi var sanırım? ha ayrıca eve kum torbası felan alıp videolarlada çalışabilirsin ya da 2 ay gidip bütün teknik özellikleri öğrenirsin :) sonra evde devam et ben 4 ay gittim açık ve net 3 ay hergün azım burnım kan içinde cıktım son ay hepsini dövdüm :D şimdi evde devam D:

0|0
    0|0
    • evet sebebi sinir boşaltmak :D evde hiç spor yapamıyorum ya

• bende o yüzden başlamıştım aşırı yorgun düşürür seni 1 ay sonra artık antrenmanlara gitmek istemezsin ve cok sağlam beslenmelisin zayıflıktan çirkinleşirsin :D bizim salondaki kızları hatırlıyorumda ööööö berbat :D

• doğru tercih kickbox bence erkeklerin gidiyor olmasını avantaj olarak düşün daha çabuk öğrenirsin lakin şöyle bir tavsiyem olucak nasıl başlarsa öyle gider çünki , madem fitness geçmişin var gittiğin yerde rahat ol karşındakiler sen kadınsın diye tereddüt etmezlerse karşılıklı çalışmalarda daha rahat antreman yaparsınız :)

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmen için her zaman senden iyielre karşı olman gerekir tanıdığın bir erkek var mı bak bence erkekle çalışman senin avantajına olur

0|0
    0|0
  • Rahatsiz olursun

0|0
    0|0
  • beatbox diye okuyanlar :D:D

0|0
    0|0
  • Kız bulman şart eğer erkekle kicbox yaparsan mazallah tek yumrukta boylarsin diger tarafı :)

0|0
    0|0
  • doğru demişler kız partner bulman daha iyi, olur

0|0
    0|0
  • Erkek partnerler ağır gelir sana sert vururlar falan hoca senin iyiliğini düşünmüş.

0|0
    0|0
  • öyle sacmalıkmıolr nan

0|0
    0|0
  • bence gittiğin salonu değiştir başka yerlere bak

0|0
    0|0
    • bakıyorum bakıyorumda dövüş olanlar hep uzak

• dövüş olana kadar biraz zaman geçecek ilk aşamayı evin ordaki yerde başlayıp devamını uzaktaki biyerde getirebilirsin belki de

• baska bir spora yönel iyisimi ayrobik felan yap :)

0|0
    0|0
  • nerelisin?

0|0
    0|0
  • olmaz bence tek başına skerler :D

0|0
    0|0
  • Judo ögrensene kick boks ögrenip napcan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1