BU SENE BEŞİKTAŞ'IM ŞAMPİYON OLUCAK !! Diyenleri bir görelim ve Lig tahminlerinizi Alalım hanımlar beyler?

BEŞİKTAŞ'ım kesin şampiyon. Her hafta beşiktaş şampiyon olur a 50 tl para basıcam. Lig bitimi artık bir araba alırım.

Sizin tahminlerinizi alalım? Kim şampiyon olur? Transferler Ligi nasıl etkiler?

Benim tahminim
1. Beşiktaş
2. Trabzonspor
3. Fenerbahçe
4. Karabük
5. Galatasaray

Sadece bir tahmin. Sizinkiler neler?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet bir Fenerli olarak başlıyım: D Beşiktaş bu sene gayet iyi şampiyonluğa aday ama Trabzonun 2. olabileceğini pek sanmıyorum biz biraz toparlanırsak sampiyon bizde olabiliriz şöyle olabilir :
    1. Bjk
    2. Fb
    3. Ts
    4Karabuk.
    5. Gs
    ya da
    1. Fb
    2. Bjk
    3. Ts
    4. Karabük
    5. Gs
    Bence 2sinden biri olur Trabzonun 2. olabilecegini pek zannetmiyorum ama belli olmaz herkese başarılar dileyelim :D

0|2
    0|0
    • Bir fenerbahçeli olarak Beşiktaş'ı şampiyon görmen oldukça etkileyici. Senin gibilerde varmış. EİC hakettin gerçekten teşekkürler :) Trabzonspor kardozo gibi birçok transfer yapıp takımı yeniden yarattı. İyi şeyler yapacaklarını düşünüyorum bu sene

• Olabilir yani belli olmaz ama evet Türkiye de çok iyi futbolcular var su an

• Bu arada demeyi unutmuşum EİC için teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Şampiyon acik ara Beşiktaş

0|0
    0|0
    • Şampiyoooon olacağız beşiktaşım bu sene , koyacağız cimbomboma feneree , gel bu sene son verelim dertlereee !! ADAMSIN Reis :)

• Herkes birgun ölecek Beşiktaş toprak olup gidecek Beşiktaş Allahtan tek dileğim şampiyonluk görmeden almasin su canimi Beşiktaş

• 4. yıldızı g. tlerine taktırırız inşallah bu sene :)))

0|1
    0|0
  • galatasarayın olduğu yerde beşiktaş anca havayı alır ya gs ya fb iki takımdan biri 4. yıldızı takar bu sene. Gönlüm gs ile.

0|0
    0|0
    • Galatasaray o teknik drektör ile hiç bir halt yiyemez bu sene.

• İnşallah kardeşim. Fatih terim dönemlerinde her zaman sevmişimdir galatasarayı. Hiç bir zaman kin beslemedim. Ama mancini prandelli felan ters bunlar gs'ye.

• ünal aysalın egoları işte. Yoksa bizim içinde her zaman imparator fatih terim :)

• Insallahi masallahi yok şampiyon Besiktas Allah Allah Allah Allah saldir Beşiktaş bu sezon yuzumuzu güldür Beşiktaş

0|0
    0|0
    • Aallaaah allaaah allaaah allaaaahhh saldır beşiktaşşşş bu sezon yüzümüzü güldür beşiktaaaşş !!

• trabzon iyi panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...