Amerika'nın rızası mı gazabı mı?

genelkurmay başkanı açıklamasında kandil için amerikanın rızası gerektiğine dair basın açıklaması yaptı.izinsiz giriş halinde durum ne olur?emrivakiye amerika rıza mı gösterir?gazabı mı konuşur? link

• Ister istemez razı olacak mecbur
    67% (2)100% (1)75% (3)Oy Ver
  • Gazabı konuşur
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
izinsiz girsek amerika ne yapar?meclisi mi bombalar genelkurmayı mı uçurur. istanbul'a nükleer füze mi basar?bu çağda böyle şeyler yapılabilir mi?amerikan halkı ayaklanmaz mı bu durumda?
sorunun cevabını 2 saat zarfında aldım.amerika beni mali yönden çökertme konusunda uyarı yaptı.kredi kartı ekstreme hiç harcamadığım 34 dolarlık bir harcama çıktı.güya amerikada yıllık aidatı 34 dolar olan bir kulube üye olmuşum.aynı clubün yıllık aidatı yüzmilyarlarca dolar olan üyelikleride var.onlarada iran'ı üye yapmışlar.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Terörü besleyen zaten onlar. Çekiç güç Türkiye'de iken az yardım ve silah malzemesi atmadılar Pkk'ya. Gerekli görürsek Kandil'e gider, tepelerine tekrar bineriz ama Genelkurmay başkanının Amerika'dan izin almalıyız açıklaması üzücü. :(

Benim anlamadığım; Türk ve özellikle dünyaca ünlü basın yayın organlarının muhabirleri çok rahatlıkla Pkk liderleriyle görüşüp konuşup haber yapıyorlar da bizim askerimiz neden bu elebaşlarını tespit edip tepelerine binemiyor? :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Amerika bizden daha güçlü bir ülke olduğu için ve bu dünyada da " güçlü, güçsüzü" yeneceği için, bize karşı gazabı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• neymiş bu amerika bu kadar yaaa bize ne amerikadan kardeşim oldu olcak mandası olalım himayesine alsın dikelim amerikan bayrağını bu kadar sözünden çıkmıuyorsan ne önemi var yani

0|0
    0|0
    • izinsiz girsek bir bok yapamaz ambargo koyar o da biize iyi gelir doğuya açılırız en azından kurtuluruz bu batının bizi sömürmesinden

• bu işi yaptıran amerika,israil onlar da Türkiye de terör bitsin istemiyorlar zaten.Türkiyenin ivme kazanmaması için terör şart onlar için.adi şerefsizler

0|0
    0|0
  • GAZABI KONUSUR

0|0
    0|0
Yükleniyor...