Arkadaşlar kalça büyütme hareketleri yapıyorum ama bacaklarım ağrıyor?

bacaklarımda derman kalmıyor ben bacaklarımın kalınlaşmasından korkuyorum sizce kalınlaşır mı? sadece klçam büyüsün istiyorum

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bacakların sıkılaşır oyle aşırı kalınllık olmaz merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yaptığın harekete bağlı değişir, örnek vermek gerekirse kalçadan itibaren bacağı geriye çekme hareketinde (extension)'da kalça (gluteus max. kası) ile birlikte uylukta arkadaki hamstring kas grubu da çalışır.

1|0
    0|0
    • O nasi oluyo dizo kirmadam bacagi geriye cekmekmi

• Evet mesela yüzüstü yatarken bacağı yukarı çekmede dizi kırıp kırmadığına göre değişir, dizleri kırmadan yaparsan kalça, dizi kırıp kalçadan yukarı çekmeye çalışırsan bu sefer uyluk bölgesi çalışır

• yeni başladıgın içindir halsizlik olur ve yemene dikkat et beslenme önemli ayrıca b12 vitamini eksik olabilir ya da demir bir doktora git

0|0
    0|0
    • daha 1 afta önce kan testi yaptım temiz çıktı

• Grahambelll telefonun çalışıyor mu diye ben de kontrol et lütfen :D:D (fotograf sana aitse)

• hahah :) alt tarafı biraz kaslı bir foto yakşklı değilim pek bu fotoda biraz iyi çıkmışım

• kalinlasir :( squat mi yapion

0|0
    0|0
    • cık

• 18 20 hayatta yapamam 15 i yaparken canım çıkıyor :D midem bulanıyor falan :D

• hafif kiloda calisiosan fazla sorun olmaz ki bayan olduguna gore hafif calisiosun kisa cevap cok fazla gozle gorulur bir buyume olmaz ama guclendigini hissedersin

• hareketi boşver, kalçayı emiklettir. at gibi olursun maşallah

0|0
    0|0
  • (: kac bedeb popon

0|0
    0|0
  • Gel bana bebeeeem

0|0
    0|0
  • Aa sen söylesene bana şişireyim kalçani :D

0|0
    0|0
  • bnce hem bacak hemde kalça büyük olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sporla kalca buyumez sikilasir bir ogrenemediniz gitti

0|0
    0|0
    • valla kalçası büyüyen arkadaşlarım var

• aynen gittiği yere kdar yapcam işte insan kendini mutlu hissediyor :D

• Varya nerdeyse hic bir kiz bir kac haftayi gecemiyo pes etme bide zayifmissin manken gibi olucaksin sen inaniyorum :D

• bacaklar kalınlaşıp kalçayı yukarı kaldıracak

0|0
    0|0
Yükleniyor...