Vucut gelistirme ile uğraşanlara soruyorum?

Arkadaşlar bu lor peynirini kullanmayı düşünüyorum gece yatmadan önce onun dışında soya unu hariç bunun gibi protein tozunun yerini tutan bişeyler var mı normal yemek dışında (pirinç, makarna vs. onları saymayın boşuna bilinen şeyler). Kilo aldıran bişeyler lazım boyum 1.81 kilo 71-72 3 haftadır falan body salonuna gidiyorum ondan öncede vardı bir altyapı. Antreman sıklığı olarakta düşünceleriniz nelerdir. Önerilerinizi bekliyorum..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Krep;hem protein açısından hemde kilo aldırıcılığı açısından iyi bir besindir. En az 4 yumurtayla yapılan krep ile hem protein alırsın, hem de kilo. Peynir, süt, yoğurt kullanmasan daha iyi, içerdiği laktik asit kondisyonunu emer, performansını düşürür. Sakın, protein tozu, steroid vs. kullanma;birkaç cm hacim için sağlığını tehlikeye atma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• devam

0|0
    0|0
  • pirinc makarna vs protein tozunun yerini tutmaz cunku protein yok iclerinde. s. s. s

0|0
    0|0
    • karbonhidrat biliyorum konumuz o değil :D

• bu siteyi bırakıyom ben abi bu nedir kıcınıza ne soktunuz desem 50 kisi cevap verir

• aynen kardes milletin istegine gore soru soracan kendi sorunlarina kimse cevap vermez bide erkeksen

Yükleniyor...