Bu rüyayı yorumlar mısınız ama dalga gecmeyin...

rüyamda 5 aydır bakıştığım çocuğu gördüm.merdivende ben önde o arkada yürüyorduk.arkamı döndüm bana güldü sonra o sınıfına doğru yürürken ben saçlarını karıştırdım okşadım mutlu oldu gibi onun tavrını tam hatırlamıyom.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yanında kız varken sana bakmıyorsa kesin o da sana karşı bişeyler hissediyo.ama biraz kompleksli,manyak bir tip heralde

0|0
    0|0
    • nasıl yani biraz daha acsannn

• iterek çekme yöntemi vardır tüm erkeklerin kullandığı ve kızın kafasını karıştırıp kendine bağlamak içindir.1.gün sana bakar bakar senden başkasını gözüm görmüyor gibisine getirir.2.gün ise yanına başka bi kız alır ve onla gezerken sana hiç pas vermez,ben sana mı kaldım len gibilerinden takılır.ama yine aklındasındır.Çaktırmadan seni gözetler.3.gün yine sana bakar.Bir çeşit kıskandırma biçimi.

• eee aracı olsada mı soylemez bir hoca onada sorcam der sonucta coğu ögretmenler odasında oldu biliyor durumu grckn o yntm bende yaradı cokkk

Erkekler Ne Diyor 5

• Bilinçaltnda yer etmişte olabilir.Bu yüzden rüyana girmiştir.

2|0
    0|0
    • surekli girior onla ilgili şeyler yorumlasann

• Rüya üç çeşittir: Biri sahih rüyadır ki, Allah’tan bir müjdedir. İkincisi kişinin ruhuna konuşması yani bedenin ruha fısıldamasıdır; üçüncüsü de şeytanın kişiyi üzmesidir. Biriniz hoşlanmadığı bir şey görürse kalkıp namaz kılsın, onu kimseye söylemesin.” (Müslim, Rüya 6 (2263).

Biz rüya tabirleri konusunda uzman değiliz.Bilmediğimiz bir konuda yorum yapmak.Yanlış yere sevk edebilir.O yüzden rüyanızdan dolayı Allah'a sığının.

• haklısın sagol ben oyle sordum zaten

• saçlarını okşadığında mutlu olduysa çocuğun şefkate ihtiyacı var demek

0|0
    0|0
    • gercektnmi

• ya git tanış işte.herşeyi erkekten beklemeyin yaw

• ama cok dengsiz emin olmıyom önceden svglisi varmış onla nasıl oldu.haftalar sonra gordum ve bakmadı bana.yanında kız vardı snflrndan.zaten hep kızlarla yurur.benim sucum varmış gibi trip atıyorr

• ruya tabırlerı denıyebılırsın benden daha ıyı bılırler ama onu duşundun ıçın bu ruyaları goruyorsun hep aklında mı bu çoçuk

0|0
    0|0
  • Bakışma artık icraata geç demek bu :D

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• O zaman açıl çocuğa geç kalma :)

• cok zor davinci şifresi yaz stye anlsın

• Sana kısmet var ama o çocuk olmayabilir

0|0
    0|0
    • neden nerden cıkardın

• kıçımdan çıkardım... töbe töbe, ya yorumlayın dedin bende yorumladım, ihtimal üzerine yani...

• saygılı olalım sagol

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer bir beraberlik istiyorsan ilk adımı sen atmalısın ve ona karşı anlayışlı olursan kalbini kazanabilirsin çünkü dediğine göre sen önde yürüyormuşsun,bunun anlamı ilişkiyi senin yönlendireceğin demektir.Saçını okşamışsın sevinmiş demek ki anlayışlı şefkatli davranman gerekiyor

1|0
    0|0
  • o da zamanında sana karşı bir şey hissetmiş olabilir ama sizin yollarınız ayrı

0|0
    0|0
    • neden ayrı yaaa ustnden zaman gcmediki

• saçını okşaman, sevince işarettir ama o sınıfına sen sınıfına yollarınız ayrılıyor işte.Bak böyle yorum yapmak istemezdim ama ne desem çıkar he ve benim rüyalarım hep çıkıyor samimi söylüyorum

• o kısmı tam hatırlamıyom rüya bitti orda sanırım

Yükleniyor...