Mesut Özil sizce Türk müdür?

Arkadaşlar ben Mesut'u Türk olarak görmüyorum bazıları gururumuzsun Mesut aslansın Mesut diyor Türk statüsüne koyup. Benim görüşüm adam almandır sizin görüşünüz nedir merak ediyorum. (Kendisinin oynadığı futbola sözüm yok)

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Türk asıllı Alman . Doğan görünümlü Şahin gözümde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Turkce kufur ediyo bence Turk shagbs

0|0
    0|0
  • Alman bencede

0|0
    0|0
  • Tabi ki yine de Türk aynı köydeniz babam onun ailesini bile tanıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Türk asilli alamanci

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=J443Dh9Y64s :)) türk milli takımında oynasaydı eğer şu an bochum en fazla schalke de oynuyor olurdu.. alman milli takımını seçti 2010 dünya kupasından sonra r. madride transfer oldu sonra arsenale gitti. dünya şampiyonu oldu

1|0
    0|0
  • Türk milli takımına gelmedi diye yuhlayıp durdudular adamı. Sadece bir gerizekalı alman milli takımı varken türk milli takımına gelir. Almandır tabi. Ben olsam bana alman diyin türk değilim ben derdim. Ayrıca türkler gururumuzsun diyor çünkü iyi top oynadı. Türkler bayılıyor kendilerini ırklarını övmeye. Övüncek birşey bulmuşlar bırakırlar mı hiç. Ama türk milli takımına gelmediğinde hepsi nasıl da yedirememişti hah.

0|0
    0|1
    • Arkadaşım Nuri Şahin niye seçti Hakan Çalhanoğlu bu adamlar gerizekali mi bunlarda bilirdi almanyayi secmesini bu biraz da kafa yapisiyla alakali. Mesut Özil e her maç küfür ediliyor alman taraftarlardan demekki bu onun hoşuna gidiyor

• Türkiye'de oynarsa;yerli oyuncu statüsünde sayılır. İnsan, kendini hissettiği gibidir. O da, kendini alman hissediyor. O zaman almandır.

0|0
    0|0
  • nerede yaşarsam oralı olurum biz ülkemizde yaşayıp türküm demeyenlere tepki gösteriyorsak başka ülede yaşayanlarda almanım fransızım diyebilir

0|0
    0|0
  • adam maclarda kacirdimi turkce kufur ediyo bizim populerlerden. bir insan turkce ediyosa kufuru turktur :D ozu mozude :D

0|0
    0|0
  • Alman milli takımını seçti diye alman olmaz. Ben olsam bende Alman takımını seçerdim Türkiyede gs, fb karmasıyla milli takım kuruluyor mıllı takım bile denemez yani mesut eger ben Türk değilim diyorsa değildir. zorla Türkmü yapıcaz

0|0
    0|0
    • Mesele mesut un Türküm deyip dememesi değil. Gs-fb Karması takim kuruluyor diyorsun hocam güzel de var mı selçuk inan gibi orta saha anadolu takimlarinda? Caner erkin gibi bek? Semih gibi stoper? Demekki bu adamlari bu takima alırken fatih terim biseler düşünüyor

• herkesın dedıgı dogru olcak dıye bısey mı var? Fenerli falan değilim fenerli olsada besıktaslı olsada aynı seyı derım basın adamların elınde ıstedıgı oyuncuyu poh pohlayıp yuceltıyorlar yalansa yalan de futbol cahılı

• Kardeş herkesin dediği dogru olacak diye bişe yok diyorsun şimdi de. Kivirma dansöz gibi. Futbol cahili olan da sensin bu sözleri söyleyerek bişe den alamadığını kanıtladın

• Karaktersiz bir adamdir kendisi

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=O7MLz45Q_e0 bir daha düşün derim :D

0|0
    0|0
  • türktür. ama türk milli takımı ve türkiye alt yapısı bir iş yapmadığı için almanya seçti haklıda kariyeri şimdi nasıl baksana
    türk milli takımı olsa hangi dünya kupasını görebilecekti 0
    dünya kupası kazanacak mıydı hayır

0|0
    0|0
  • yok türk değil, bir gözü yeşil bir gözü mavi çekik gözlü sarışın zenci japon gibi bir adam

0|0
    0|0
  • kürt olduğunu söyledi zaten kendisi

0|0
    0|0
    • Hocam amacım kürttür araptir alevidir diye yargılamak değil. Benim gözümde İlkay Gündoğan da Türk değildir senin milli takimin dururken neden alman milli takimina gidersin ( Gökhan Inler , Erkan Zengin vs dahildir) bu adamlari hem sevmem hemde Türk statüsüne koymam.

• Tarihi Rus kaynaklarından Venedik kaynaklarından Osmanlı kaynaklarından okudum oğrendim ;) işine gelmedi tabi :) ünlü Alman kökenli yahudi tarihçi'nin de dediği gibi ; Türkler pek farkında değil ama Avrupalılar şu gerçeğin farkında. Tarihten Türkler çıkarılırsa ortada tarih diye birşey kalmaz" -Fritz Neumark

ayrıca yorumlarını tekrar okudum da burada ırkçılık yapıyorsun "kürt kürt" diye kendini yırtıyorsun kürtçülük yapıyorsun kro-istan pkk diye malum yerini yırtıyorsun ondan sonra söyleyecek bir lafın kalmayınca da bana gelip " sen asimile olmuşsun aleviler 72 millete aynı nazarda bakar" diyorsun. Halbu ki sabahtan beri kürtcülük yapanda sensin bölücü ırkçı faşişt ķürt seni :)

• @Hollandali- aleviliği senden iyi biliyorum senden daha aleviyim emin ol

• Kendini ne hissediyosan osun

0|0
    0|0
  • turk kızlarına cok cakıyor yavsak :)

0|0
    0|0
  • genetik olarak Türk, ama yıllarca Almanya da yetişmiş oranın kültürünü benimsemiş oranın ekmeğini yeyip suyunu içmiş adamın futbolda milli takımdan tercihini almanyadan kullanması çok mantıklı. Keza Türk milli takımı ile başarısızlık yaşayacağına Almanya ile dünya kupası kazandı bence mantıklı olanı yaptı.

0|0
    0|0
  • Kürt.

0|0
    0|0
Yükleniyor...