Squat hakkinnda yardimci olabilecekler?

Arkadaşlar ben popom çok buyusun bacaklarm kalinlassin istemiyorum sadece popom hafiften dolgunlaşsin dikleşsin istiyorum bunun için ne kadar squat yapmaliyim? Kaç gün ne kadar agirlikla? Eğer başka spor varsa onerebilirsiniz teşekkürler :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 5x15 standar ağırlık değiştirmeden ve vucudumuzun estemesinde zorlaştırmayacak şekilde haftada 3ila4 gun arasında kendi yapına göre saat belirleyip yapabilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vücut ağırlığıyla;mininum 5x150;maksimum 10x200'lük Prison Squat uygundur evde yapılacaksa. Ağırlıkla yapılmasını şiddetle kınıyoruz efenim;omurga disklerinize zarar verir.

0|0
    0|0
  • Fazla Ağır Girme ancak ağırlık artırarak vücud gücüne göre set sayısını düşürerek daha etkli sonuçlar alırsın her set 15 felan yapmaya gerek yok 5 kere yap ağır gir derim :)

0|0
    0|0
  • elektrikli süpürgeyle her gün yarım saat bir kanadı, yarım saat diğer kanadı vakumla... at kalçası gibi olur yeminlen

0|0
    0|0
  • 4x15 yapmalısın ağırlık sana kalmış ağırlıksızda yapabilirsin haftada 3 gün yeterli

0|0
    0|0
  • squat en verimlisidir. sıkılaştırır. günde 3 kez 30arlı setler halinde yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Simdi agirligi fazla arttirmazsan fazla kalinlasmaz ama dolgunlasip diklesir hersey agirlikta bitiyo

0|0
    0|0
  • Ppopon havalaninca nolck ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...