Tek başınıza kalsanız ve bazı sorunlarla karşılaşsanız ne yapardınız?

İnsan bazı dönemlerde yalnız kalabiliyor ama asıl sormak istediğim soru şu, tek başınıza kalsanız ve yemek yapamasanız, paranız olmasa, ama yaşamak için bir seyler yapmak zorundasınız, bir hedef belirlemak zorundasınız, bu ne olurdu?

Yaşamak için ve ne için yasıcağınızı nasıl belirlerdiniz?

Yalnız siniz unutmayın ve tek başınıza nasıl yaşamaya çabalardınız?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Önce bitki yetiştirmeyi öğrenmeliyim. Magdem param yok yiyeceğimi kendim yetiştirmem ve yemek yapmayıda öğrenmem lazım. Neden yemek yapamıyor musun onu anlamadım, öğrenebilrim.

tek basımaysam ve parasızsam, maalesef sadece kendim için yaşarım. Hayatta kalmak için çabalarım, başka yol yok.

0|0
    0|0
    • ewet tabikide biliyorum bir kaç yemek türü ama soru su ne yapmam lazım ben yanlızım ve param hiç yok nereden baslıya bilirim ? ve ne yapabilirim ?

• Bir adaya düşşeniz yanınıza alacagınız 3 sey nedir türü bir soru gibi fazla genel düşündüm galiba :P

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu dünyaya geliş sebebemin bir nedeni olduğunu ve görevlerimin bitmediğini ölmediysem bu görevleri yerine getirmem gereken daha bir çok şey olduğunu düşünüp kendim için yaşardım.

0|0
    0|0
  • kendime silah arkadasları bulmaya çalışırdım

sonra herkes işin bir ucundan tutardı

0|0
    0|0
  • bir hedefin olmadan hiçbir şekilde ilerleyemezsin.. bir sebebin bir hedefin bir amacın olmalı.. bunlardan biri yoksa önce onu belirle.

0|0
    0|0
    • peki senden benim için bir hedef ve amac sölemni istesem bana destek vermek için nasıl bir hedef ve amaç sunardın bana ? teşekkürler yorumun için ayrıca

• rica ederim sende herşeyi devletten bekleme ama :)) hayallerini, isteklerini düşün.. elbet yapmak istediğin, almak istediğin, başarmak istediğin birşey vardır..

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşamın amacı belli

sadece umutsuz şekilde aşırı muhtaçlık hali var ise ne iş bulsam çalışırdım (maneviyata uygun düşme şartı ile) hayat döngüsünün devamı için Allah cc o duruma düşürmesin..

0|0
    0|0
  • aç kalıp ölürüm herhalde, bir köşede bulurlar beni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...