Süper Kupayı kim alır? maç için bilet acill?

Bence Galatasarayım alıcak maçı manisadayım ama biletim yok :( bana bilet bulabilir misiniz

0|0
424

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Kaç gündür bu soruyu görüyorum. Ve her zaman ki gibi aynı cevabı vericem. Koyu fenerbahçeliyim ama tek isteğim şudur ki senelerdir fenerbahçe galatasaray maçları hep olaylı olur artık temiz bir derbi özleyeniniz yok mu ne olmuş yani fenerbahçe yense ne olacak galatasaray olsa ne olacak ne kaybediyorsunuz? Dostluk ve güzellikler içerisinde centilmen bir maç olsun.

0|0
    0|0
  • Ben alacam ulen ^^

1|0
    0|0
  • Ben bulurum bro :-) ama 300 tl cık cekıyorlar :-)

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe Alacak Maçı 2-0 yazın bir kenara ;) Param var maç izlemeye gideceğim yanımda tek kişilik yer var isteyen olursa mesaj atabilir..!

0|1
    0|0
  • İmkanım olsa bu gece giderdim geceden nöbete stada :)) Geçen sene biz almıştık inş biz alırız :) Soruna gelcek olursak kara borsadan bulabilirsin ama uçuk fiyatlar olur ya da biletix. com dan bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sana bilet bulurum akşamda bilet ücretini alırım olur mu? :))

0|0
    1|0
  • Bence Fenerbahçe alır. Manisalıyım maç günü gişelerin orada bulabilirsin ama baya tuzlu olur sana baştan söylüyeyim :)

0|0
    0|0
  • Fener rahat alrı

0|0
    0|0
  • Trabzonhamsispor süper kupa finali kupası için TFF ye başvurdu
    Hacıosmanoğlu; Süper kupa bizim hakkımız bunun takipçisi olacağız asla bu işin peşini bırakmayacağız...

0|0
    0|0
  • karaborsadan 300 liraya bulurum kale arkası :D aslında 250ye bulurum 50li kendime alırım sana maliyeti 300 olur :D no pazarlık ^_^

0|0
    0|0
  • fener...

0|0
    0|0
  • GALATASARAY...

0|0
    0|0
  • Tartismasiz galatasaray alicak maci fenerin sansi yok

0|1
    0|1
  • Bulamayiz adamsan biletini kendin alirsin.

0|0
    0|0
  • Herkes kendi karısına güzel dermiş.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır diyorum; çünkü kadro daha oturmuş durumda ve hücum hattı daha iyi gibi GS'ye göre...

Yine de hak eden kazansın derim, karaborsa durum sıkıntı olur; pahalıya patlar sana

0|0
    0|0
  • maç penaltılarda kalır ordada fenerim koyar

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE

0|0
    0|0
  • 2-1 çakarız :) GS

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam