Kaslı bayanlar hakkın da yorumlarınız neler?

Kastan kastım ( değişik bişey oldu ) yani kız arkadaşınız da kol kası veya baklava falan olsa tepkiniz ne olur :d

0|0
14|116

En İyi Erkek Görüşü

• baklava mı :D akhsdlkjanfkjabsfklasf oha ya ne biliyim günde 3 öğün güreşirdik fantazi olsun diye :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 115

• Vücut geliştirme kadınlara bence yakışmıyor. Sportif olmak iyi ancak kaslı olmak itici duruyor.
    Kısacası; spor yapan kadın + sıkı bir vücut hoş olabilir. Ancak spor yapınca aklınıza tığ gibi zayıf bir kadın da gelmesin.

0|0
    0|0
  • spor yapiyor derim ne düsüncem:D

0|0
    0|0
  • bir kadının en fazla kaslanması ne olabilir ki? sıkı bir vücut olur. bir kadının 1kg kas kazanması 10 yıl sürerken , bir erkeğin 1kg kası 1 yılda hatta 9-10 ayda kazanması diye bir durum var. 1 senedir fitness yapıyorum gayet de şekilli bir vücudum var. neyse yani çok büyük bir şey olmaz kadınlarda.

0|0
    0|0
    • Düşüncelerini sordum vücut yapılarını değil

• düşüncemi de örnekleyerek açıkladım zaten. tabi siz uzun ve araştırılmış yazıları çok nadir gördüğünüz için biraz şaşkınlık olabiliyor. anca varsa yoksa 4 / 5 kelimelik cümleler pff grzklı. s gibi saçma sapan bir iletişim diliyle anlaşıyosunuz. bu da tercih meselesi. neyse dediğim gibi düşüncelerim de cevapta. okuyan alır alacağını.

• Ya sen işine bak gece gece

• Bahsi güzel... kaslı bayan... harika... ama yaşamak onunla... bilmiyorum tatmadım fikrim yok... ama hoş geliyor bana... yaşamak isterdim...

0|0
    0|0
  • estetik duruyo bence, beğenirdim.
    onla beraber antremana felan giderdik :D
    vay aq. on numara olurmuş l*n :D

0|0
    0|0
  • Kadın poposunu göbeğini sertleştirmek için spor yapar anlarım da, kaslı kadın nedir? Hiç hoşlanmam. Hatta birazcık ayva göbeği olsa hiç fena olmaz, severim o göbüşü.

0|0
    0|0
  • Hos durmaz ya kendimi ezik hissederim onun yaninda, erkekler bir dusunsenize sevgilinizle plajdasiniz kumsalda yürüyosunuz sizin vucudunuda hic bir guzellik karin kasi kol kasi falan ama sevgilinizde baklavalar sirt kaslari falan ezik bir durum ya

0|0
    0|0
  • Bayanlara yakışmıyo sadece vücudunun toparlanması için biraz spor yapsı. Olumsuz tepki gòstermem saygı duyarım illâ yapıcam derse öyle bir lüx, üm olmaz ama benim benim fikrim bilir zaten.

0|0
    0|0
  • varsa oyle bırı talibim kanks ^^

0|0
    0|0
  • bir kız ne kadar çalışırsa çalışsın erkekler kadar kaslı olamaz. Olursa'da doğal yollarla olmamış dır siz badi şampiyonlarının doğal kas mı sanıyorsunuz
    DOĞAL YOLLARLA ERKEK KASLI BAYAN OLAMAZ ZATEN HER ERKEK GİBİ BENDE İSTEMEZDİM

0|0
    0|0
  • ayva göbek <3

0|0
    0|0
  • erkeğin ruj sürmesi gibi... bırakın kas kalıp erkekte kalsın kadına zarif narin olmak yakışır..

0|0
    0|1
  • Hiç sevmem. Bayan dediğin nazik olmalı.

0|0
    0|0
  • Kendilerini kadından saymıyoruz..

0|0
    0|0
  • Beraber abs, adonis çalışırız, sorun yok :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Severum ^^

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım bayadır spor yapıyo ve sadece kol ve hafıf karın kasları var fena degıl hosuma gitmeme gibi bir durum olmadı :)

0|0
    0|0
  • ne diyim iyidir spor yapsın herkes

0|0
    0|0
  • Aman benden uzak dursunlar :D

0|0
    0|0
  • Dövüşmeyi biliyorsa fena olmaz. yaşamak için fiziksel ve ruhsal olarak biraz güçlü olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Baklavasını yedüğüm..

0|0
    0|0
  • Fit olması daha güzel bence. Çünkü baklavaları olan kızlar spor salonundaki ahmet abiden farksız gözümde.

0|0
    0|0
  • boyle boktan bir dava mi var arkadas suanki sordugun soru bile igrenc geldi hahaha :) jiz dedigin zayif ama yumuşacik olmali bence taze yani :) kasli istesem feetnes hocamla yatarim ahajaj :D

0|0
    0|0
    • Yatarsın :)

• kasli istemedigme gre sorun yok arti sscinsel deilim lafin gelisi :) tüm ince ve taze bayanlara selam sen nasilsin bilemem ama kasli mi :D

• Değilim ben sadece sporcuyum :))

• Bilek güreşi yapardık kanka :D :D

0|0
    0|0
  • bence süper olur ama abartısız ! mesela aşağıda biri resim paylaşmış sarışın bir hatun 10 numara valla, kölesi olurum öyle hatunun <3 :) üstelik spor yapan kadınların libidosu yükseldiği için seks yaparken orgazm olması daha kolay oluyor ;)

0|0
    0|0
  • Çekici ve sexi

0|0
    0|0
  • Bayılırım
    Aşık olurum
    Seksi bulurum
    Örnek olarak
    Amanda cerny ve jen selter

0|0
    0|0