Arkadaşlarımı birbirine ayarlayayım derken ortada kalmaktan korkuyorum...

Arkadaşlar şimdi bizim birbirine yakın olan hislerini belli eden fakat birbirlerine bir türlü açılamayan 2 arkadaşımız var. Ben ve kız arkadaşım onların ikisinin arasını yapalım dedik, oturduk düşündük. Şimdi biz ikisine de aynı yerin adresini vermeyi ve o an orada kimsenin olmamasını planlıyoruz, bu sayede birbirlerine daha rahat açılabileceklerini düşünüyoruz. Fakat biz bunu beceremezsek veya ikisi birbirine karşı bir şey hissetmiyorlarsa biz mal gibi ortada kalacağız ve onlarla aramızın açılacağını düşünüyoruz. Böyle bir şey olursa ne yaparım? Veya sizce bu planı gerçekleştirmeli miyim? Cevaplarınızı bekliyorum. (Acil cevaplarsanız sevinirim.)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bnce tavsiye edin. ikisi birbirini görürse utanır konuşmaz giderler. açık açık konuşun. snnle tnşmayı ciddi anlamda istiyo özelliklerinizde aynı diye. aynı şeyleri ikisinede söyleyin sonra buluşun hepinz ve teker teker dağılın masadan. sonra başbaşalar. onlar için daha garantili yöntem olur. herşey elinin altında olur yani.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Burnunuzu bile sokmayın derim.

0|1
    0|0
  • hiç girme böyle işlere ne kadar yakın olursa olsun sonradan pişman olursun kabak senin başına patlar. zaten kaderleri yazılmışsa birlikte olurlar bi şekilde boşver

0|1
    0|0
  • ilk önce bi ağız arayın emin olun da ondan sonra yapın bir rezil olursunuz ne siz sorun ne ben söyliyeyim

0|1
    0|0
  • Oraya gidipte ayrı masalarda oturup sizi bekleyip bekleyip giderlerse o zaman komik olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• birbirleri için tanışmaya cesaret edemezler. illa siz tanıştırın. garantili yöntem..

0|1
    0|0
  • ayarlama bence..

0|1
    0|0
  • boşuna boyle işlere kalkışmayın.sizin için en iyisi bu

0|1
    0|0
    • Bende bunu düşünüyorum.

• sen ve kız arkadaşın belli ki iyi niyetli insanlarsınız.insan genelde kendi mutlu olduğunda başkaları da mutlu olsun ister.ama bu tip insanlar genelde yanlış anlaşılırlar ne hikmetse.boşver onları kız arkadaşınla mutluluğun tadını çıkar

• tesadüf dersiniz iyi niyetinizden dolayı bunu anlayışla karşılarlar bence.

0|0
    0|1
Yükleniyor...