Duygusal mısınız yoksa vurdumduymaz mı? Çizgi filme ağladım durum vahim...

Çok duygusalım , bugün bi çizgifilm izledim bi köpek (çok şirindi :D) ölüyordu ağladım yani gözümden 1 2 damla yaş aktı kendimi bildim bilelide duygusalım anneme kızdım diyelim annemde benimle konuşmuyor annemn gönlünü almadan asla asla asla rahatlayamam duygusal mısınız? yoksa vurdumduymaz mı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben de çok duygusalım annemle kavga etttik annem bana o kadar kötü laf sayar ben ağzımı açıp bir kelime söyleyemem çünkü lafları benim hassas olduğunm noktalaradır ve odama gider sessizce ağlarım sonra annem durmaz oda kapımın dibine gel,r hala lafları saymaya devam eder onda bana karşı iyi bir kalbin olduğuun artık düşünmüyorum.Dışarıda okuyorum 5 yılıma girmeme rağmen aşlemden ayrılacağım diye hala içim burulur ağlarım mesela bi yere gittim değişik bir ortam biraz sıcak oradan ayrıldığımda üzülürüm içim burkulur yine anlayacağım bu özelliğim bu ruh halim beni çok zorluyor çok zor durumda bırakıyor hiçbi şey yokken ağlayasım geliyor olur olmaz yerlerde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ejderhamı nasıl yetiştiririm:) o zaman sen bunu izleme duygular şelale olur:) 26 yaşındaki eşşek kadar arkadaşım hüngür hüngür ağladı:) adam ağlamasın diye tokat atmak zorunda kaldım o derece:)

0|0
    0|0
    • ahahahaha gece gece güldürdün yaaa :D

• ejderha deyip gecme:) cok duygusal varliklar ama filmi ciddi olarak tavsiye ederim:) ilk actigimizda ne kadarda absurt bisi desemde harbiden supermis.

• sevdıklerıme karsı merhametim sonsuzdur ama birde düşmanlıgmı gorsunler

0|0
    0|0
  • Vurdumduymaz. Bayhananın şarkısı aklıma geldi

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeyi sallamam,yok öyle ayrılıkmış yok tartışmaymış hiç umrumda olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gamsız gibi görünen sulugözlerdenim :)

0|0
    0|0
  • Ben Sezerciğe bile ağlıyorum o derece.

0|0
    0|0
  • Evet malesef bugün aglamaktan gözlerim sisdi ve hala basim hafif agriyor ama bu huyumu hic sevmiyorum

0|0
    0|0
  • bende ağlıyorum çizgifilmlere :D üzülme yalnız değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...