Evlenen kişinin(bu kız oluyo) ailesinden kopamamasının nedeni nedir?

ablam evleneli 6 sene oldu hala kopamadı bizden arkadaş.hala dolaplarda eşyaları felam var.pijaması günlük kıyafetleri vs vs hala bizde.evin anahtarı bile hala mevcuttur kendisinde.ablamla evlerimiz zaten çok yakın yürüyerek 10 dakka.annem yemek yaptığı zaman hadi oğlum ablanada götür.bi kopun artık yaa.sadece benim ablamda değil genelinde böyle.çalıştığım yerde bi kız var evleneli 7 ay felam oldu.hergün iş çıkışında önce annesine uğrar.nedir bunun nedeni yavv

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• ama bizler ailelerimize cok baglıyızdır kopamayızkii onlardan onların kuzusuyuz biz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ne kötülük var bunda ki.insanın ailesiyle olması gayet normal.benim çevremdeki evli olan kişilerde böyle zaten.yeni bir aile kuruldu diye anne babayı bir kenara atsaydı daha mı iyi olacaktı yani...

0|0
    0|0
    • anneyi babayı kenara atsın hiç gelmesin uğramasın mı diyorum ben.kendi evi 2. evi bizim ev 1. evi.

• özlem olunca da zor oluyor ama bir kaç gün ablanı görme özlersin.keşke gelse dersin.

• ilk zamanlar öyleydi zor oluyodu evde bi boşluk vardı.alışırım zamanla diyodum ama alışamadım.ablam sağolsun hiç gitmedi bizden.ben ablamı özlemeyi özledim yaa

• Ayy deme öyle annemin bi tane kızıyım :( ağlarım haaa

0|0
    0|0
  • ailelerine düşkün olmalarından ve dediğin gibi yakın oturmalarından kaynaklanıyor demekki.. başka şehirlerde falan olsalar bu kadar sık olmaz.

0|0
    0|0
  • Eger bir gun evlenirsem herkesten uzakta yasamak isterim. 2 haftada bi ailelerimizi gorsek yeter. Erken olgunlasmak gerek. Bi aile kurmak zor is. Insanlara bagli kaldikca daha da zorlasir.

0|0
    0|0
  • Kötü bir şey değil ki bu. Ayrıca aileden kopmak öyle kolay mı? Evlenmek anneden, babadan, kardeşten kopmak değildir ki.

0|0
    0|0
  • ben öyle olmuycam eminim :D

0|0
    0|0
  • Ne güzel isde cok sanslilar bence bende isterdim öyle olmasini

0|0
    0|0
  • kop kop kop :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk defa senden geldi böyle bi sorun, iki tane ablam evlendi sanki 10 senelik evlmiymiş gibi davranıyor

0|0
    0|0
  • Şımarıklık ve evliliği benimseyememiş olmak...

0|0
    0|0
  • bizde durum farkli kim nerde haberim yok paramparca bir aile

0|0
    0|0
Yükleniyor...