Tuttuğunuz takım dışında desteklediğiniz veya sempati duyduğunuz takım veya takımlar? :))?

Tuttuğunuz takım dışında desteklediğiniz veya sempati duyduğunuz takım veya takımlar? :))

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Eskişehirspor :)

1|0
    0|0
  • Göztepe

0|0
    0|0
  • Altay. Renktasiz sonucta.

0|0
    0|0
  • evet var fenerbahçeliyim ama Bursasporu da destekliyorum netice de neslim yani :)

0|0
    0|0
  • Besiktas

0|0
    0|0
  • Beşiktaş. Çünkü 'çarşı her şeye karşı' sloganı olan muhteşem bir taraftar topluluğu var. Güncel konularda actiklari pankartlarla, fikir ve düşünceleri ile de futbolun sadece top oynamak olmadığını göstermekteler :)

0|0
    0|0
    • Tamam Çarşı taraftar grubu dünyaca tanınıyor ama son yıllarda Beşiktaşa yararından çok zararı dokunuyor gerçeğini de unutmamak lazım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Galatasaraylıyım. Ordusporu severim kazanmasını isterim neden memleketim :) Trabzonsporu severim karadeniz ekolu :) 3. ise karar veremedim Beşiktaşta var karşıyakada adanademirsporda barcelonada bunlarıda severim :)

0|0
    0|0
  • Cok koyu Fenerbahçe liyim. Dogal olarakta sempati duyduğum takim yok
    Ama yigidi oldur hakkini yeme. Avrupada arkasinda olucagim iki takim var Sivasspor ve Beşiktaş. Ama galatasaray avrupda ligde kupada surunaun umrumda olmaz. Ama Beşiktaş ve Sivasspor adam gibi takimlar.

0|0
    0|0
  • Umrumda değil diğerleri.

0|0
    0|0
  • real cenabetis

0|0
    0|0
  • Urfaspor

0|0
    0|0
Yükleniyor...