Anne ve babamızın evladı olmasaydık onlar ile ilgili nasıl yorumlar yapardınız?

Anne ve babamızın evladı olmasaydık,dışarıdan yabancı biri gibi objektif yorum yapacak olsaydınız,onlar ile ilgili olumlu olumsuz nasıl yorumlar yapardınız ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm arkadaşlarım özenmiştir aileme. Özellikle rahmetli babamla aramdaki arkadaşlığa. Bende özenenlerden biri olurdum sanırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tipik geleneksel bir Türk ailesi nasılsa onlar da öyleler kendi zamanlarında kendi aileleri onları nasıl yetiştirmişse hangi imkanlarla büyümüşlerse o şartlar dikkate alınarak düşünmek gerek.Tarih koşullar dikkate alınarak değerlendirilir fikri geçerlidir.Biz bugün onların eksik yanlarını vurguluıyoruz fakat ilerde bizim evlatlarımızla biziim aramızda da daha büyük bir nesil farkı oluşacak gibi duruyor.

1|0
    0|0
  • bir degisiklik olabilme ihtimali bence yok cünki aradaki bag cok baska bir bag bunu cözmesi lazimki insanin objektif bakabilsin buda anca anne babanin olmadigini bildigin zaman olur.. yani seviyorsan hosnutsanda öyle kalir tersi olsada...

0|0
    0|0
  • Brad Pitt ile Angelina Julie evlat edinirdi Allah muhafaza siyah beyaz gri yeşil sarı öyle aile mi olur nan:)::)

0|0
    0|0
  • bu ikisi neden bir birine katlanıyor anlamıyorum

0|0
    0|0
  • İskender le Pakize..Çocuklarını döverdim mahallede

0|0
    0|0
  • olumsuz olumsuz olumsuz

0|0
    0|0
  • baba diyemiyecegim adamin evladi degilim zaten.Anne evladiyim baska sevgiye ihtiyacim yok.Annem sevsin yeter.

0|0
    0|0
  • olumsuz yorumlarım olurdu ama olumdu da olurdu.

0|0
    0|0
  • pek bişey değiştirmiyor, çocukları olmama rağmen yine de sevmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• nasıl bu kadar aşıksınız ve iyi anlaşıyosunuz derdim onlara . hala niye aşkımlı konuşuyosunuz be derdim ..

0|0
    0|0
  • Baba çok takıntılı. Ama her ikiside 10 numara ebeveynler.

0|0
    0|0
  • birbirine bağlı,sevgili,saygılı,samimi bir aile tablosunu yaşamamış olsaydım çok kıskanırdım,uzaktan seyir halinde olduysam eğer :)

0|0
    0|0
  • genelde olumsuz olurdu galiba sürekli tartışan birilerini görmek hoş değil ama gülerdim hallerine birbirlerine fena laf batırıyolar:D

0|0
    0|0
  • tanimam

babamla bazen iyi anlasiyoruz. bazen hic karsilasmayiz.

0|0
    0|0
  • Pek anlaştıkları söylenemez. Ama yine de birbirlerini çok seviyorlar.

0|0
    0|0
  • 30 yıldır evliler ve birbirlerine hala aşıklar. ikisine de ayrı ayrı hayranım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...