Dövüş bilenler burayaa!!!?

Arkadaşlar uzun yumrukmu kısa yumrukmu? Daha etkili

Güncellemeler:
Peki nasıl uzun yumruk atabilirim hep kisa calistim ben

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kickboks yapıyorum ama soru biraz değişik olmuş, yani güçlü vurma açısından bence uzun daha etkili fakat duruma göre değişiyor. Mesela direk yumruklarda omuz ve vücutla birlikte doğru vurursan uzun yumruk fakat kapalı bir kroşede yakına atarsın ama oda çok etkili olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• uzak mesafedeysen tekme kullan yakına gelince uzun ya da kısa farketmez

0|0
    0|0
  • o nasıl bişey la yakın mesafe iyidir

0|0
    0|0
  • Yumrugun en etkilisi omuzunun agirligini vererek atican omuzdan yani kisa yumruk bide dondererek aticaan simdi sana onu anlatamamda yunrugunu sıktiginda isaret vr orta parmaginin kemiği deyecek vurdugun kişiye sonra. Zaten pert edersin.

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem direk boğazına vur. yüzüne vurmaktan daha etkili. ama sonuçları çok kötü olabilir. sorumluluk bende değil

0|0
    0|0
  • Güçlü yumruk olsun ani olsun kısa dierim ama yeri geldiği zamanda uzunuda kullanmasını bil

0|0
    0|0
  • Uzun da daha çok güç ve baskı olduğu için bence daha etkilidir. Ama her durumda kullanamazsın.

0|0
    0|0
  • Sorun anlamsız olmuş yumruk atarken vücudundan güç alınan yumruk etkili olur

0|0
    0|0
  • tabi de uzun yumruk, daha fazla güç toplanır tek vuruş yeterli olur

0|0
    0|0
  • Uzun iyidir levis tyson macina bakarak anlayanilirsin

0|0
    0|0
  • Omuzdan çıkar yumruğu, farkı anlarsın

0|0
    0|0
  • O yumrugu atan kola ve omuza bagli

0|0
    0|0
    • Omzum ve kolum kasli kardes kol olcum 37 cm

• Oyle boş kavga etmemde tahrik ederlerse allaha buyuk soylemeyelim bir yerini kirarim yani mesela bir kavgamda burnunu kirdim dahada yerde yumrukladdim o adam aciyla bagrirken

• eleman bari sen yuze calisma asagilara vur zaten tehlikelisin adami beyin kanamasina goturursun sen karına vursanda adam yikilir aman diyeyim risk alma

• yüzüne vur bitane ne olursa olsun kalkamaz kolay kolay zaten ilk yumruğu at sert at tamamdır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...