Arkadaşlar yalvarırım yardım edin özellikle kızlar?

1.70 boyundayım ve 80 kiloyum. Kilo vermeye çalışıyorum ama bazen kendimi tutamayıp aşırıya kaçıyorum, özellikle kızlar yardım edin. Bana detaylı yazanı en iyi cevap seçicem. Napçam ben yaa herkes dalga geçiyor. Diyet yapıyorum, 2-3 gün geçiyor san ki bir değişme olmamış gibi lütfen yardıııııım :(((//

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• O kilodaysan eğer iki üç günde yaptığın diyetle bir fark görememen çok doğal. Zaten genelde sen fark etmezsin ve dışarıdan söylerler zayıfladığını. Senin spor yapman gerekiyor. Bu sana hem kilo verdirir hem de oluşacak sarkmaları toparlar ;)

0|1
    0|0
    • :)) Çok sağol peki bana neler yapmam gerektiğini söyler misin mutlaka yapıcam onu söylersen seninkini en iyi cevap seçicem. :D

• Hmm, anladım.

• Sağoll :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Bisiklete bin veya kosu bandini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yemek yememekle zayıflanmaz bence günlük öğün salatalık ye.

0|0
    0|0
  • Bacım kiloyu birden bire veremezsin. yani nasıl desem diyetle zamanla verirsin zaman ister yani 3-5 ay bence sen diyetisyene git onlar seni yönlendirir. yardımcı olmayı cok isterdim.

0|0
    0|0
  • ozellikle kizlar gelsin demis eic erkek. s

0|0
    0|0
  • günde yarım saat yürüyüş yap kenke en az yarım saat ama kesin çözümdür

0|0
    0|0
  • knka verırsn kılo alırsın :)

0|0
    0|0
  • bir anda olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şimdi öncelikle o dalga geçen herkes katagorisi kim ise onları Allah'a havale ederek başlamak istiyorum sözüme. İnsanların eksik yanlarıyla dalga geçenlerin beyni ve kalbinin merhameti eksiktir. Gelelim kilolara senin 20 kilo vermen yeterli olacaktır. Bunu nasıl yapacağına gelince spor salonu dicem ama maddi açıdan uygun olmayabilirsin evde kendi başına neler yapabilirsin buna gelelim. Öncelikle asitli içecekler içiyorsan cola, pepsi, fanta, sprite gibi bunlardan uzak duruyorsun bırakman lazım hepsini. İştah kapatıcı şeylere ihtiyacın var (benim iştahımı sabah aç karnına içtiğim nescafe kapatıyor ve gün içinde acıkacağımı hissedince içiyorum kesiyor) sen bilirsin iştahını ne kapatır ya da kahve deneyebilirsin. Ekmekten uzak durman lazım mesela atıyorum yarım ekmek yiyorsan günden güne azaltarak devam edebilirsin. Gün içinde çok acıkınca bir kase yoğurda 1 tatlı kaşığı reçel ekle karıştırıp onu ye. Akşamları asla ekmek yeme ne yemek varsa 1 dilim kepek ekmeğiyle yiyebilirsin. Ve yürüyüşe çıkıp terlemeni şiddetle tavsiye ederim bol su iç, sindirim sistemini çalıştıracak lifli yiyecekler tercih et araştır internetten.

0|0
    0|0
    • Çook teşşekkür ederim sağol yapıcam dediklerini. :)

• rica ederim canım benim umarım gerçek anlamda işine yarar :)

• Doğru söylüyorsun üzmicem kendimi onlara ne kii, yarar yarar sen yazdın ya :DD

• Diyet falan yapma kendini zorlama kilo verirsin ama fizigin yerinde olmaz. Sen en iyisi kalori hesaplamayla kilo vermeye bak bide imkanin varsa spor yap spor yaparak kilo verirsen hem fit hem zayıf olursun :) unutma zayiflamak icin yaptigin sporu setlere bölmelisin, kas yapmak icinse tek seferde yapabildigin kadar. Bide ozellikle kalvaltini muhtesem yap 7den sonra dilediginkadar cacik veya yogurt ue az yagli olsun tabi ama istedigin kadar. Sabah kalvaltinda yumurta vs seyler ye ekmegide istedigin gibi ye aksama dogru azalt ogle vakitlerinde haslanmis seyler ye makarna tavuk vs. Unutma istedigini yiyebilirsin ama az bir miktar, sofradan tam doymadan kalk ve günde 4 ogun yemek ye :)

0|0
    0|0
    • Teşkkürler :DD

• Aferin kiz sana :D ha bide siyah ekmek yesen emin ol cok faydasi olur ben beyaz ekmegi biraktim karabugday ekmegine basladim cikolatayida kestim 6kilo verdim 1 ayda ama yatarak tabi sonra sporda hizlandi kilo vermem :D

• ahaha :D tekrar sağoll :DD

• Zaten 2-3 gün içinde bir değişim olması mucize olur. Diyet zaman isteyen bir iş her şeyden önce. Ayrıca kilo verirken rakamlara takılma, aynadaki görüntüne bakarak kilo vermeye devam et. Sabah aç karna ve gece yatmadan önce limonlu su tüket mutlaka, ya da yoğurt tüket bol bol. Metabolizmanı hızlandırır yağların yakılmasında etkilidir. Ekmeği kes. Kesinlikle tüketme. Çok istiyorsan bir iki dilim kızarmış kepek ekmek tüket. Sakın kendini aç bırakma. Ara öğünlerde ceviz vs gibi yiyeceklere yönel. Tabii yeteri miktarda. Ven önemlisi bol bol hareket et, ev işleriyle ilgilen bulaşık yıkamak bile inanmayacağın kadar kalori yaktırıyor gün içinde, mümkün olduğunca gideceğin yerlere yürüyerek git. Zaten kafaya koymuşsan elbet fazlalıklarından kurtulursun :)

0|0
    0|0
  • zayıflamak istiyosan boğazını tutucaksın bukadar basit yoksa sittin sene zayıflayamassın birazcık hırs yap

0|0
    0|0
  • Salata diyetini oneririm canm. Eger uygulayabileyeceksen anlatayim, kilo verirsin kesinlikle diyebilirim bunu sana..

0|0
    0|0
    • çok sağol :)

• Onemli degil :-) yazmaya useniyorum telefondayim o yuzden yukardaki arkadsn dediklerini mantikli bulduysan onu yap okumadim gerci ne yazdigini ama

• Tamam öyle yaparım :)

• az ye. detayli.

0|0
    0|0
    • Ama sanki veremiyormuşum gibi geliyor bir değişme yokmuş gibi yoksa veriyorum bana mı öyle geliyor? :)

• iki günde incecik olmazsin zaten hizli kilo vermek sagliksiz.
      bol su ic ögünleri cogalt ama az ye. sebze meyve agirlikli beslen saglik icin de iyi kilo sorunu da kalmaz.

• sağoll

• Yağlı şeylerden kaçın patates kızartması gibi. Ve sabah 7 de kalkıp 1 buçuk saatlik koşu ve egzersizler yap benim arkadaşımda kiloluydu her sabah onunla beraber koşuya çıkmaya başladık 1 ayda baya kilo verdi ve memnun :)

0|0
    0|0
  • Sporrr:) önce step aerobik biraz toparlayınca da fitness tabi acıya alışacaksın biraz kolay gelsin tatlım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...