Spor salonuna yazılcam SİZCE?

Kilo alma amaçlı spor salonuna yazıldım. Pazartesi baslıcam. Sizce iyi olur mu? Diyetisyenin yazdığı diyeti uygulayamıyorum. Spor salonun bana bir zararı olmaz dimi? Toz falan kkulanırsam?

Güncellemeler:
Kendim kilo alamıyorum arkadaslar mecburiyetten yazıldım. Doktorumda dediki diyetle kilo alamayanları spor salonuna yonlendiriyoruz. Sıkıntı olmaz dimi?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• toz kullanacaksan kesinlikle doktor tavisyesi ile kullan!! çünkü yanlış kullanım sonucu iç organlara zarar verir.. kilo alman için proteini bol tüket spor yaptıkça zaten toparlanırsın emin ol...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Protein kullanabilirsin, çoğu insanın söylediğinin aksine proteinin bir zararı yoktur, düzenli bir sporla birlikte sağlam bir protein diyeti yaparsan... Aldığın proteinler vücuduna kütle kazandıracaktır.
    yağdan kaybettiğini kasta kazanacaksın demek oluyor bu muhtemelen çok zayıfsan hatların belirginleşmeye başlayacak, kendindeki değişimi tam olarak görmek istiyorsan üç ay beklemen gerekecek...

Protein tozu nedir?
    Peynir altı suyundan kurutularak elde edilen saf protein değerleri yüksek ve vücutta emilimi hızlı olan bir besindir, çeşitli aromaları vardır.

Yatmadan önce ve günlük tüketilen protein 'kazein' proteindir peynir altı suyundan elde edilen protein whey proteindir. Kazein, whey'e göre emilimi daha yavaştır gün içersinde içilir, whey spordan sonra içilir emilimi kazeine göre daha hızlıdır.

Hocanın yaptığı programa göre ilerlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın, aynı yoldayız. Devam

1|0
    0|0
  • spor salonu da sana yazar dikkat et :S

0|0
    0|0
  • bende yazılcam yaa son care

0|0
    0|0
  • Kilo alırsın protein tozu falan ^^

0|0
    0|0
  • Kilo alman ıcın ne gerek var spor salonuna sana beslenme şeyi yazacak :) tamamen yemenle alakalı bosuna yazıldın kendınde halledebliirsin :)

0|0
    0|0
  • en iyi kilo almak bence gece yemek yemek.

0|0
    0|0
  • düzenli beslenmeden kilo alamazsın.

0|0
    0|0
  • olurmu bilmm tozlarn ama diyet ise yariyo neden uygulayamiyosun blmiyorum ama

0|0
    0|0
  • Whey protein kullanabilirsin sorun olmaz ama senin amacın kilo almak bunun için karbonhidrat tozu kullanman gerekir.

0|0
    0|0
  • Sagliksiz olur toz hap falan gel ben sana anlatayim yazilma :D

0|0
    0|0
  • nasıl kilo alamıyorsunuz anlamıyorum ye iç yat bukadar

0|0
    0|0
  • Bizzat Ben kendim spor Yapıp kilo vereni görmedim:-)

0|0
    0|0
  • Toz kullanmaya hemen baslama 1-2 ay sonra basla.

0|0
    0|0
  • Toz kilo aldırıyor ama zaararlıda olabilir dikkatli

0|0
    0|0
  • kilo almada spor çok etkli , beslenmeyle beraber :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tatlim bendede ayni sorun vardi. Beslenme spor ve uyku duzeni 3 unu ayni anda yurutursen kisa surede toparlarsin kendini. Toz falan kullanma ama yemen lazim surekli gunluk aldigin kcal harcadigin kcal den daha yuksek olmasi lazim. Depolaman lazim bunlari. Sporda vuducunu sekillendirecek. Yaglanmak yerine sıkı bir vücut tercih ediyosun cok iyi. Ama sunuda unutma uyku duzenide en az ikisi kadar onemli cunku kaslar uyku esnasinda olusur spor yaparken degil. Gunluk 7 8 saat duzenli uyku sart bol sans. Sabirli ol

0|0
    0|0
  • Protein tozu için oradaki antrenörlere daniş ve dikkat et bazilari sirf para kazanmak için satmaya calisiyo

0|0
    0|0
  • bncd devam et düzenli uyku düzenli yemek ile basarablrsn

0|0
    0|0
  • kilo alamıyorum diyo yaaa! ben de kilo veremiyorum nolcak :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...