Doğal yolla dudak dolgunlaştırılabilir mi?

arkadaşlar bnim dudaklarım çok ince değil ama biraz daha kalın olursa yüzüme daha çok yakışçağına eminim o yüzden dudağımı dolgunlaştırmak istıom eczanede dudak dolgunlaştırıcı varmış kullanan var mı faydasını gören bilenelr yararını ve zararını bana anlatı versin ya yada doğal yolla dudak dolgunlaştırmasını bilen varsa solesin

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• İnanıyor musun harbiden işe yarayacağını , estetik yaptırmadığın surette dolgun olmaz .Boşver böylede çok güzel ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabah, ogle, aksam tok karnina opusmeni tavsiye ederim. Hatta sevgilin varsa emsin, isirsin. Oyle eczaneden aldigin seyleri deneme bence.

0|0
    0|0
    • her zman buluşmuyoz ama bulustuğumuz zaman yapıo zaten alt dudağn kalınlastı bırazda ust kalınlasırsa oldu bu ıs :D

• Ustte orantili asilsin o halde :) balans yapip basinin saga sola cekmesini istemezsin =D

• dişçiye git dolgu yapsın:)yada inşaatcıya git beton döksün taş gibi dudakların olur:))lan yürü git dudağını dolgunlaştıracağına kendini olgunlaştır öyle bi hale gelecenki sonra eski dudaklarını bile ararsın valla ,bak çirkin insan yoktur aslında her canlının bir alıcısı vardır sabret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dişlerini fırçaladıktan sonra dudaklarını da fırçala ama fazla bastırmadan fırçala hassas yara yaparsın sonra

fırça kan dolaşımını hızlandırdığı için dudakların daha dolgun ve diri görünür.

0|0
    0|0
  • ne zararı olacak al gitsin, bşy olsada dudak kendini çabuk yeniler

beyaz vazelin sür

cecile dudak dolgunlaştırıcı parlatıcısı var onu al(kalıcı dolgunluk sağlıyo)

2|0
    0|0
    • eczaneden cecıle ısımlı dudak dolgunlaştırıcını mı alcam ustelık sen denedın mı

• eczanede yok, kozmetikçilerden alacaksın, ben denedim faydası var

• doktor knmtrlnde kullan

0|0
    0|0
  • tuzlu çekirdekten daha etkilisini görmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...