Kapat

Favori teknik direktörünüz kim? Neden?

Favori teknik direktörünüz kim? Neden?

Benimki kesinlikle Luis Van Gaal çünkü adam çok disiplinli ve net. Teknik direktörün diktadötörü denilebilir. Aynı zamanda Xavi yle İniestayı da ilk çıkaran bu adam. Onun dışında Guardiola mükemmeliyetçi daha farklı bir tarzı var.

Mourinho iyi fakat ahlaksız olduğu için sevmiyorum.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Yilmaz Vural

0|1
    0|0
  • Joachim Löw diyorum. Bu sene dünya şampiyonu olan takımın başında olduğu için değil;rakibi boğan, yıpratan, dayanıklı ve fizik gücü yüksek bir takım anlayışı olduğu için. İyi fizikli ve kondisyonlu her takım;bu oyunla dünya devlerini bile yenebilir. Önemli olan tam saha baskı yapmak.

0|1
    0|0
    • Fizik gücü kondüsyon hız bunlar sporun önceliği ama taktik açısından yeterli değil.

• Eminim anlamıyorumdur, o yüzden profesyonel olarak bu işi yapıyorum ve eminim ki bir tek sen anlıyorsun futboldan;antrenörlerim, kondisyonerlerim, oynadığım takımlardaki kimse anlamıyor futboldan.

• Aynen öyle türkiyede modern futbolu benden daha iyi bilen yok. Nerde oynuyon?

• 0|2
    0|0
    • Özili oynatmadığından beri düştü gözümden

• oynatmadan gönderdi zaten ki özil'siz madrid şampiyonlar ligini kazandı. özil'i gönderip bale'i alması çok isabetli bir karardı.

• Özili göndermedi oynatmadığı için gitti hem onu hem bale i oynatsaydı da olurdu

• Kızlarda fatih terim demiş demiyorlar fatih terimden başkasını tanımuyoz :))) bence simeone atleticoyu nerelere getirdi hepimiz biliyoruz

1|1
    0|0
    • Simeone daha farklı bir karakter evet ama atletico dışında yaptığı çok bişey olmadığı için onun çok iyi olması için henüz erken daha farklı takımları daha farklı yerlere getirmesi gerek.

• Turkey Fatih Terim Yurt dışı Mourinho

0|1
    0|0
  • İmparator Fatih Terim :)

0|1
    0|0
  • Yılmaz Vural ;) :)

0|1
    0|0
  • tabiki mourinho

0|0
    0|0
  • mourinho candır her açıdan

0|0
    0|0
  • Kesinlikle D. Simone kimsenin yazmamış olmasına şaşırıdm

0|1
    0|0
    • Yok biri yazdı aşağı bakarsan

• öyle dediğine bakma sen kupayla başladılar yine adamlar

• Destekliyorum canım ruhunu seviyorum o takımın inşllah başarılı olur.

Yükleniyor...