Hangisinin vücudu daha iyi sizce?

Arkadaşlar sizce hangi link daha iyi ?

link

arkadaşlar sizce hangi link daha iyi?..siz de istediğiniz linki sunabilirsiniz...siz hangi linki beğendiniz?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin kaslı erkek begenmiyorum demeniz erkegin şu kadınları begenmiyorum demesi gii bir şey.

link

link

benim bahsettiğim fizik olarak tabi tipe bir şey diyemem. İnandırıcı bulamıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• biraz daha doğal olmalı çok sahte görünüyor

0|0
    0|0
  • Aşırı kaslı erkeklerden nefret ediyorum...

Şişme bebeklerin erkek versiyonları.

1|0
    0|0
  • kötü her ikisi de.

1|0
    0|0
  • geçen biri daha bu adamın fotosunu atmıştı.solda olan vefat etmiş sanırım.neyse fazla kas sevmem.

0|0
    0|0
  • oha oha ohaaa ! :O

0|0
    0|0
  • ikinzde çok kötüsünüz, doğal olun robocop gibi olmuşsunuz

hele uzunun bacakları pek fena ,kesin şu proteini artık

0|1
    0|0
  • link

mesele kaslarsa bu oldukça iyi.

0|0
    0|0
    • haha uzunun daha az kasli goruneni :) dogal adam iyidir

Erkekler Ne Diyor 5

• gereksiz. kullanmadığım kaslarımı neden çalıştırıp insansı şekilden uzaklaşayım ki? kadın olsam böyle olacağına göbekli olsun derdim.

0|0
    0|0
    • sayın berkeracar ,öyle diyorsunuzda dışarıda yada herhangi bi yerde böylelerini gördüklerindede gözlerini alamıyorlar

• insandışı bir varlığa bakar gibi bakıyorlar inan bana... 2 yıl yaptım kendimi söndürene kadar hayata küstüm. rezil bir durum. balon gibi şişiyorsun ne giydiğin pantolon ayağına olur ne de üstüne giydiğin kazak. şekilsiz ucube bişey. sürekli mayoyla dolaşmayacaksın sonuçta.bir de boyun oluyor ki sorma gitsin. neyse ya bence tiksinç nokta...

• soldaki biraz daha diyet yaparsa ötekinden eser kalmaz soldaki kas genetigi daha kalitelii öbürürnün dolması lazım daha

0|0
    0|0
  • şu işi yapacaklarsa doğal yapsınlar hoş durmuyor bir ikinciside kolay yola kaçmasınlar

0|0
    0|0
  • kaslı erkeklere bayılırım

1|1
    0|0
  • uzun boylu olan da o da biraz takviyeyi azaltip daha dogal gorunmeli :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...