Türkiye milli takımı dışında en çok hangi ülkeye sempati duyuyorsunuz?

ben Türk milli takımının olmadığı turnuvalar da brezilyayı tutuyorum siz hangi ülkeyi tutarsınız?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belçika milli takımı.

0|1
    0|0
    • farklı bir tercih

• Altyapıları sağlam altyapıları. :( 75 milyonluk ülkeden oyuncu cıkaramıyoruz :(

• aslın da çıkarıyoruz ama profesyonelliğe geçişte sorun yaşıyorlar bunu da nedeni ise biyük kulüplerimizin genç futbolcu yerine yıldız ve yabancı futbolcu oynatma isteği genç futbolcularımız hiç profesyonel arenalarda maç yapamıyorlar mesela geçen sene salih uçan hiç oynıyamadı nedeni ise ersun hocanın oyun yapısı ve Fenerbahçe camiasının şampiyonluk sabırsızlığıydı bir Galatasaraylı olarak salihin romaya gitmesine çok sevindim adamlar aynı bölgede elinde genç ve yetenekli salih varken Diego ribası alıyor bu da kulüplerimizin sabırsızlığını gösteriyor

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• İspanya ve hollanda kanks

0|1
    0|0
  • Nijerya

0|0
    0|0
  • Hollanda

0|0
    0|0
  • Hollanda ^^

0|0
    0|0
  • almanya

0|0
    0|0
  • Hollanda. İddaa'da çok ekmeğini yedim.

0|0
    0|0
  • Arjantin , Aguero yeter :)

0|1
    0|0
    • birader Aguero çok iyi oyuncu valla en sevdiğim forvet oyuncularından birisi ama Messi varken oynayamaz çünkü Messiye ver kaç yapacak oyuncu lazım Di Maria gibi Messi daha ön plan da olduğu için Aguero Arjantin de pek iyi oynayamıyor

• doğru valla kardeş ben de ilk başladığım da çok kötü oynardım sinirlenirdim ama hiç böyle şeyler demezdim

• Yok benimde şans dediğim olur , adam ortayı açar kornerden , mal kaleci boşa cıkar , benim adam uzun diktiririm , karşı takımdan sekip kaleye girer , bu nedir şimdi :D

Yükleniyor...