Sizce hata mı yapmışım? [yardıma ihtiyacım var]?

Arkadaşlar ben tekvando yapıyorum 2 aydır. Bildiğiniz gibi kısa bir süre ve kondisyonum yeni yeni düzeliyor. Tekmeler tam olmuyor ama ufak ufak olmaya başlamıştı. Sıcak sebebiyle de fazla yüklenilmiyor zaten hemen nefesi kesiliyor insanın. Neyse benim yaklaşık 1 hafta sonra bütünleme sınavlarım var. Annemle konuştuk dedi keşke bıraksaydın zor olur ikisi birden. Ben de dedim hallediyorum sorun yok ama içime kurt düştü bir kere. Bildiğiniz gibi dövüş sporlarının antremanı da zordur. Sizce başladığım işe devam edeyim mi yoksa aylığın canı cehenneme deyip bırakayım mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yorulmuyosan devam et kafa dağıtır hem spor iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tekmeler derken hangileri olmuyor? Up-chagi, tooth-chagi'yi kastetmiyorsundur umarım.

0|0
    0|0
  • Ben 8 yıldır kareteye gidiyorum o kadar olay olmasına rağmen gittim bırakma vücudun yorulur bidaha başlarsan bacakların kapanır ve 2 kat daha fazla çalışma gerekir

0|0
    0|0
  • 1 saat seni zorlicağını sanmıyorum ama gerçekten zorlanıyosan bırak sonra dewam edersin..

0|0
    0|0
  • akşamları gidiyorsan sabah ders çalış akşam kafanı dağıtırsın akşam çalışıyorsan biraz zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...