Işıl alben le ilgili ne düşünüyosunuz? Onunla ilgili bildiğiniz ilginç şeyleri paylaşır mısınz?

Ya arkadaşlar işte Işıl Albenle ilgili bilgi istiyorum.

Güncellemeler:
Ya arkadaşlar şu Galatasaray bilmem ne, aşın şunları * ya.

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Cinsel tercihi hakkında olan bilgi doğrudur. Çocukluk arkadaşımın kuzenidir kendisi.

0|0
    0|0
  • Aslında ben Fenerli olarak çok uyuzdum Işıla. Maçlarda "KAŞAR IŞIL" filan diye bağırıyorduk..:D Ama gezi olaylarında gösterdiği tavırdan dolayı kendisine olan bakışım tamamen değişti. Seviyorum artık onu.

0|0
    0|0
  • ışıl alben kim ne derse desin o galatasarayın özbe öz çocuğudur. metin oktay ruhuyla büyümüş ve tam anlamıyla gerçek bir galatasaraylıdır...

0|0
    0|0
  • oyun kurucu poziyonunda oynayan ilk takımı İstanbul Üniversitesinde Oynamıştır :) küçüklerde bir, yıldızlarda üç, gençlerde ise beş Türkiye şampiyonluğu yaşamıştır.116 kez A Milli Takım formamızı giymiştir :)
    Sonra Botaş'ta 1 sene oynayıp 2007'De Galatasaray Transfer Olmuştur 7 Sene Galatasaraya Hizmet Vermiştir :) Şimdi Rusya Takımından Dynamo Kursk 'la anlaşmıştır :)

0|0
    0|0
  • galatasaraylı daha ne olsun

0|0
    0|0
  • milli takımın beyni kadın basketbolundaki önemli guardlardan galatasaraylı kımlıgınden dolayı ayrı severim :D

0|0
    0|0
  • galatasaray bayan basketbolda oynamış maçın sonuna kadar savaşan bir basketbolcu :))

0|0
    0|0
  • Şerefsiz çirkef cinconlu ^^

0|0
    0|0
  • Saçları falan hoş bir tarzı var

0|0
    0|0
  • astronot olmak isterken basketçi olmuş desem

0|0
    0|0
  • Feneve koyan disi aslan :)