Spor salonuna gitmeden cardio nasıl çalışabilirim?

Spor salonuna gitmeden cardio nasıl çalışabilirim? Spor salonuna gitmeden cardio nasıl çalışabilirim?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şu linkteki videodaki hareketleri yapıyorum. 4 dakika sürüyor bir çalışma ama nefes nefese kalıyorum her yaptığımda. Ardından da ağırlık çalışıyorum. Ağırllık çalışmak istemiyorsan kardiyo egzersizini tekrarlayabilirsin, tabi halin kalırsa :)

https://www.youtube.com/watch?v=AimPOSXe7n4

0|0
    0|0
    • İşimize yarayacak mı

• Yediklerime de dikkat ediyorum. Yavaş da olsa kilo verdim. Esas amacım kilo vermek değildi zaten, yağ oranımı düşürmeye çalışıyordum. İşte %17küsür civarından %15.5e falan düşürdüm. Kilom da ister istemez 83 civarından 78-79 civarına indi.(Boy yaklaşık 193cm falan dolayısıyla kilo sorunum yok ama yan yağ problemi var :) ) Çok düzenli çalıştığımı söyleyemem, yani daha iyi de olabilirdi.

Erkekler Ne Diyor 11

• Dışarda koşabilirsin.
    Bisikletin vitesini en ağıra alıp hızlıca bisiklet sürebilirsin.
    İp atlıyabilirsin.
    Yüzebilirsin.

0|0
    0|0
    • sen vucudunu ne kadar sürede yaptın

• ne yiyorsun düzenli mesela

• Yağ seker un içeren şeyler yemiyorum
      Genelde hep protein agirlikli.

• İp atlama
    Super setler
    Cross fit
    Mountain climb
    Aerobik ile
    Dans ederek
    Yavas tempolu kosu (adini unuttum)
    Bunlari evde yapabilirsin aklima gelmedi su an fitness programlarimda var o da yanımda degil

0|0
    0|0
  • Sahilde yuruyus ya da kosu yaparak kanks

0|0
    0|0
  • Sürekli parkta koş

0|0
    0|0
  • imkanın varsa koşu bandı al

0|0
    0|0
  • ip atlayabilirsin, ev bisikletleri var onuda satın alabilirsin ucuz zaten.

0|0
    0|0
    • Normal bisikletim var

• İp alayım o halde. Koşmak nasıl olur

• bence koşma, orta tempolu yürüyüş yeterli

• Mahalle aralarında koş

0|0
    0|0
    • Sonra dalga geçsinler :D

• Dalga geçmek değilde, bu ülkede tenhada spor yapmak için koşu yaparken pert bile olur insan be asdfasdf

• Aynen ::D:D

• Dışarda koş , evdeyse ip atla

0|0
    0|0
  • internette bir sürü video var ac aynılarını yap :)

0|0
    0|0
  • Koşu bandı kireç yapar koşu parkınız falan yukmu

0|0
    0|0
  • Eve yakın park varsa çık koş ya da yürüyüş bandı al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sabahları kalktığında içeceğin limonlu ılık su üzerine aç karnına vaktin varsa 20-45 dakika arası orta tempolu yürüyüş ve üzerine mide çalışırsan, bir de squat yaparsan kasları ısıtmış ve güzel bir cardio yapmış olursun. üzerine de mutlaka yumurtası olan bol yeşillikli kepek ekmekli bir kahvaltı harika olacaktır. Sabah yürüyüşün sırasında interval şeklinde yaparsan yağ yakımında etkisi daha iyi. İnterval yürüyeceğin zaman dilimini eşit dakikalara bölmek ve bu dakikalar içinde hızı artırıp azaltmak anlamındadır. 30 dakika yürüyeceksen basit bir örnekle 10ar dakikadan 3e bölmüş oluyorsun ilk 10da orta tempo yürüyüş ikinci 10da orta tempoda koşmak üçüncü 10da ise hızlı yüksek ritm yürümek yağ yakımında daha etkili olacaktır :) ucuzundan bir iki dumbell alıp lunge, squat triceps ve biceps çalışırsan da yeme de yanında yat :)

0|0
    0|0
  • Cardio calisilmaz agirlik calisilir. cardio kosu bisiklet vb dir. sen hergun yuru kos biisklet varsa ona bin

0|0
    1|0
    • Ben cardio çalışacagım çok bilmişsin maşallah. Cardioda çalışılır

• Aptal

• Okkķkkkkkkkk

Yükleniyor...