Ölen yakınlarınıza dair pişmanlıklarınız var mı?

O kadar saçma şeylere üzülüyoruz ki bunu yakınlarımızı toprağın altına koyunca anlıyoruz. Geride pişmanlıklar , üzüntüler , bolca gözyaşı kalıyor.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Babannemin gündüz misafiri vardı benide istemişti dışardaydım işim vardı gelemem şuan akşama görüşürz dedim akşam yolda aradım 5-10 dk konuştum aradan 15 dk geçti babannen öldü dediler..

keşke gündüz çağırdığında gitseydim ne işim varsa bırakıp belki son defa görecektim belki gerçekden Rabbim bunu istedi ve göremedim..

hastaneye gitmeye yöneldim eve geliyoruz kaybettik dendi..

son defa dünya gözüyle beni göremedi ve en sevdiğiydim.. Nur içinde yatsın..

1|0
    0|0
    • Benimde buna benzer. Anneannemin yanına her zaman giderim çok büyük bağ var aramızda , anneler gününde annem anneannemin yanına gidiyordu hayatımda ilk defa gitmedim arar kutlarım dedim. Anneannem anneler gününün gecesi beyin kanaması geçirip felç oldu ve öldü. O gün beni dünya gözüyle göremedi diye kendimi hiç affetmicem. Allah rahmet eylesin ikisinede.

• amin canım Rahmet istediler..

• allah rahmet eylesin :(

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben 11 yaşında siyasetin içine girdim ve babam bana tam ters bir siyasetteydi bu sebepden dolayı hep kavga ederdik hiçbi zamanda açıkcası (kimse seviyordu aslında demesin) beni sevmedi . ve ne olduysa 2 yıl içinde oldu ve kanser oldu birden öldü ne olduğunu bile anlamadık şok olduk diyebilirm ve şuan köpek gibi pişmanım elbetteki siyasetimden vazgecmem ama biraz anlaşsaydık derim herzaman . bunun icinde bunun acısıyla haftada bir ormana gider 2 şarjör mermi atar biraz rahatlamak için ağlarım .. hepiniz ailenizin değerini bilin bunuda sakın unutmayın kızmayın yarın ne olacagını bilemezsnz

0|0
    0|0
  • Amcama karşı biraz hayal kırıklığı yaşadım. Babamdan sonra en yakındı bana bir erkek olarak çok severdi çok vakit geçirirdik. Bana demişti ki araba kullanmayı sana ben öğreteceğim diye vakitsiz vefat etti. Daha güzel günler yaşayamadığımız için biraz kırgınım doğrusu :/

0|0
    0|0
  • Eniştem hastanede yatıyordu, akşam üzeri ziyaretine gitmeyi düşündüm, boşverdim yarın giderim dedim içimden, ertesi günü sabah erken saatte vefat etmiş. Ölümüne mi daha çok üzüldüm, gidip son bir kez daha görememiş olmaya mı, kestiremedim. :((

0|0
    0|0
    • aynı şeyin benzerini yaşadım ve inanılmaz vicdan azabı çekiyorum şimdi. yer yarılsa içine girsem diyorum

• hemde nasıl pişmanlık..

bazen benım yuzumden olduler annem ve babam dıye dusunmeden edemıyorum ..

gözlerim anlamlı anlamsız doluyor..

onları cok arıyorum..

0|0
    0|0
  • hiç olmadı bir cogunun cenazesine dahi gitmedim gitmeyecegim bi okadar daha var hiç düşünmedim bu güne kadar kim sede sormadı zaten

0|0
    0|0
  • Kuzenım ıntahar ettı cok yakındık son gunlrınde yanında degıldım ve sımdıde ona karşı yaptıgım hatalar aklıma gelıyo ...

0|0
    0|0
  • Ben ölen insan arkasından her zaman üzülmüşümdür, yerine kendimi koyarım ve mutlaka muhasebe ederim, bu ölen ben olacağım bir gün diye...

0|0
    0|0
  • yok pişman olmadım kimseye karşı

0|0
    0|0
  • Henüz tanıdığım biri ölmedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• pişmanlık denilemez belki ama ben cenazelere gitmem gidemem yada ölmelerine yakın onları ziyaret etmem aklımda gülen yüzleriyle ayakta halleriyle kalmalarını istediğim için

ama son kez görmeyi isterdim dayımı ve anneannemi gidemedim yanlarına gitmek istemedim cenazelerine

0|0
    0|0
  • Babaanemin dedemle daha fazla konuşmak isterdim . hiç anımız yok...

0|0
    0|0
  • 5 dakıka sonra bırını kaybedıcek havasıyla yasamam pek yasasam daha az kalp kırarım ama yasamıyorum.hayatımda ölüm anlamında sadece 4 kişiyi kaybettım.birine dair buyuk pısmanlıklarım var evet

0|0
    0|0
  • Çok şükür başıma böyle bir durum gelmedi.

0|0
    0|0
  • şükirki yoktur..ama ailemi kybetsem keske sunu bunu ypsaydım diyebilirim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...