Kapat

2 saatte 10 km?(neresi kısaaa?)?

2 saatte yaklasık 10km yurudum okullar acılana kadar kac kilo veririm?

0|0
5|24

En İyi Kız Görüşü

• Araliksizmi

0|0
    0|0
    • evet

• Sallamasinlar :D. Ben 1 kilometreyi hizli tempoda 11 dk yürüyordum. 10 kilometri o tempoyu bozmadan 2 saat demek gayet iyi yurumussun.

• peki tesekkürlerr :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 24

• yeme içmeye dikkat et. bolca su iç (günlük 2-3 litre). öğünlerini meyve, sebze, yoğurt ve az miktarda ekmekle hallet. beyaz ekmek olmasın. mısır ekmeği falan iyidir. tıkabasa doyma. armut, kayısı gibi meyvelerden de tüket ki bağırsakların iyi çalışsın. en önemlisi he hergün koca bir meyve tabağı hazırlayıp "ben diyet yapıyom ya" diye dolaşma. az ye. mesela günde bir kayısı bir armut. diğer gün üç dört dilim karpuz. diğer gün 5 adet kiraz bir adet orta boy muz gibi.

0|0
    0|0
  • 5 kilo verirsin okul açılana kadar ama 1 hafta sonra açılırsa 15 eylülde açılırsa okul 7 kilo verirsin..

0|0
    0|0
  • İnsanlar tempolu yürüyüşte saatte 5 km yürürler. Bu normal. Sadece yürümen yetmez. Diet te yapmalısın. Yürümek fazla terletmiyor. Merdiven çıkarsan çok efor harcar ve terlersin.

0|0
    0|0
  • Hay maşallah

0|0
    0|0
  • Bir kilo yağ yakmak için 7700kcal enerji yakman gerekir. Yürümenin yaktığı kalori çok fazla değil. Kardiyo ya da koşu şart. Aynı zamanda günlük enerji alımını sınırlaman lazım. Yani o kadar yürüyüşün üzerine gidip browni yersen bir anlamı kalmaz :)

0|0
    0|0
  • 10km icin 2 saat oldukca geç. Ama baslangic icin onemli degil. Temponu giderek arttir. Ilerleyen zamanlarda sporda yap. Tabi 2 saat yurume ozamanlarda.

0|0
    0|0
    • tamam tesekkürler :)

• Hadi kolay gelsin. Bu arada boks yaparsan cok faydasini görursun. Kiloda verirsin hemde vücudun sıkılaşır. Bunuda degerlendir.

• tamam sağolun :)

• yani tempon baya düşük bence 1 saatte 7 koşsan 2 saatte 10 km den daha etkili olur ama 2 saatte 10 km çok iyidir yinede ayda 5-6 kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • 10 km 2 saatte mi yürüdüm 1 saat nede n değil

0|0
    0|0
  • bazen veremezsin bile

0|0
    0|0
  • Vallahi verirsin azimle. iciyorsun bu yolda devam sana mermer dayanmaz.

0|0
    0|0
  • Kendini öldürürsün, kilo takıntısı yüzünden kendinizi öldürüyorsunuz

0|0
    0|0
    • kilo takıntım yok ama sadece her kız gibi normal olarak zayıf olmak istiyorum bir 10 kilo falan versem iyi

• Kas gerilmesinden 2 gündür yürüyemiyor

• hı geçmiş olsun

• Ben 4 km kosu bandi 4 km eliptik 4 km bisiklet yapiyorum hergun :) fakat kondusyon ve isinma icin :) yuruyerek gayet verebilirsin kilo

0|0
    0|0
  • Afferin iyi yapmışın ^^
    Yiyip içtiklerine göre değişir ama bir 5 kilo kesin verirsin yani cepte.

0|0
    0|0
  • Bak sana bir taktikvereyim ekmegi kes tuz kullanma şeker kullanma 2 saat yürüme 5 km yürüsen bile iyi okadar saati bisiklet sür ya da bisiklet bin gercekten cok faydasını görürsün inan bana

0|0
    0|0
    • zaten 2 saat yurudum 15 dakıka spor aletlerınde bisiklet surdum derman kalmadı eve gittim :D

• tamam tesekkürler :))

• Rica ederim

• Ağır adımlarla yürümek sana istediğin sonucu vermez, kalp ritminin artması lazım, bir süre koş ve sonra hızlı adımlarla yürü, sonra tekrar koş ve dediğim gibi devam et.

0|0
    0|0
  • Ne yaptın sürünerek mi gittin?

0|0
    0|0
    • deme be oyle :(

• Ehh be biraz dengeli beslen ilk zamanlar 1 km yürü yavaş yavaş arttır birkaç hafta sonra 10 km yi 1 saatte gidersin

• tesekkürler :)

• Yurudugun Yol Kadar YEMEK Yediysen Aynı Kalırsın :D

1|0
    0|0
  • 2 saatte 10 km az ya

0|0
    0|0
  • çok iyidir :) ben en az 15 km koşuyorum :) yaklaşık 2saat 10 dkda :)

0|0
    0|0
  • yuruyerek kılo kaybın cok az olur onun yerine koş bisiklet sür ip atla hem daha eğelenceli

0|0
    0|0
  • 2 saatte 10 Km mi yürüdün kaç kilosun 300 mü :D

0|0
    1|0
  • Yürümekle pek bişi olmaz tavsiyem bisiklet olabilir daha hızlı kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 0 kilo

0|0
    0|0
    • neden ki :(

• gayret et bakalım sen yeterki kilonu ver ben haksız çıkayım sorun değil ;)

• sağolasın

• 2 saattemi :D bacım benim boyum 1.77 kilom 60 14 km lik bir yolu 1saat 30 dk da yürüdüm ayrıca yolun %70 i yokuştu ve saat 12.50 dı yola cıktıgımda 14.20 de evdeydim ama güneş başıma geçmesin diye hızlı yürüdüm su param dahi yoktu :) cüzdan kaybolmuştu.. gururdan otobüscüyede bişiy diyemedık yürüdüm mecbur :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• bölece yaklasik 400-500 kalori yakmis oldun.. ama tabiki yediklerinde önemli.. ondan sonra sekerli ya da hamurlu yemekler yersen veremzsin , saglikli beslen ve günde 1,5 - 2 litre su icmeye bak sonra da kilo verirsin, basarilar

0|0
    0|0
  • ben düznli olarak hergün yürüdüm 100 gr bile vermedim beni hiç etkilememişti. ama bunun yanında diet flan da yapmak gerek

0|0
    0|0
  • temponu arttır ki sonuç kesin olsun. aşırı yavaş değilsin ama hızlanmalısın

0|0
    0|0
  • Ben her sabah 1 saat yuruyerek yaklasik 28 gunde 3800 gram verdim

0|0
    0|0
    • 3 kilo 800 gram yani oyle mi?

• Hay masallah o boy ne ya benim 1.68 kaldim oyle :((
      Kiloyu yuruyusle baya azaltirsin ama bence soyle yap 1 ay yuru 2 hafta ara ver tekrar 1 ay yuru cunku vucut yurumeye alisinca 5 yakiyorsa alistigi icin 3 e dusuruyor. Tabi yediklerine de dikkat etmelisin

• peki tesekkür ederim :)

Yükleniyor...