Dünyanın en iyi futbolcusu?

dünyada şuanda hala dünyanın en iyi futbolcusu tartışılıyor ya hani bence gelmiş geçmiş gelecek en iyi futbolcu
RONALDİNHO GAUCHO <3

https://www.youtube.com/watch?v=RbM4lohPVno

şu an ki favorim ise LİONEL MESSİ :)

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• ben futbolla ilgilenmeye 2005-2006 senesinde Barcelona-Arsenal şampiyonlar ligi finalini izledikten ilgilenmeye başladım Galatasaraylıyım avrupada ise Barcelona fanatiğiyim nedeni ise ronaldinhodur türkiyenin katılmadığı turnuvalarda brezilyayı tutuyorum nedeni ise gene ronaldinhodur bizim dönemin futbol idolü oydu Freestyle hareketleri yapmaya onun yaptığı hareketleri izleyerek başladım hangi freestylecıya sorarsan sor 14 yaş üstü falan olanlara freestyla nasıl başladınız derseniz çoğu ronaldinho der çünkü o futbolu şova dönüştürerek oynayan adamdır real Madrid taraftarı tarafından bir el clasico da ayak da alkışlanan tek futbolcudur o maradonanın elini öptüğü tek futbolcur o Barcelonalı olmasına rağmen real Madridli taraftarların saygı duyduğu bir futbolcudur Brezilyalı olmasına rağmen Arjantinliler tarafından saygı görmüştür yani ronaldinho bir idoldür ve efsanedir ben de bir Barcelona fanatiği olarak şu anda messiyi çok seviyorum ama ne 4 altıntopu olan gol rekorları kıran messi ne de bir çok ödüle sahip Ronaldo hiç bie el clasicoda attıkları gol sonrasın da ayakta alkışlanmamıştır ronaldinho her yönüyle insanların saygısını kazanmıştır aynı zaman da ronaldinho hayranı olan ve cristiano ronaldonun tatlılığı için futbolla ilgilenmeyen kızlar olduğunu bilmek çok mutluluk verici seni bu yüzden tebrik ediyorum uzun oldu ama ronaldinhoyu çok sevdiğim için bu kadr uzun yazdım RONALDİNHO idoldür RONALDİNHO adamdır

0|1
    0|0
  • Sabri sarioglu

0|0
    0|0
  • ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldinho büyük futbolcu tabii ki de ama gelmiş geçmiş en iyi futbolcu Messidir abi. adam her türlü atıyor

0|0
    0|0
    • Messi bu adam neyin nessi :D ama ronaldinho başarılarına henüz ulaşamadı tek eksiği dünya kupası onuda tamamlasın o zaman messi dicem :)

• Roni'nin şu an pek etkisi yok :) ondan yani

• var yok orasını bilemem :D

• Ronaldinho gibisi bi' daha hiç gelmeyecek..

Ronaldo <3

0|0
    0|0
  • Messi gelmiş geçmiş en iyi futbolcudur benim gözümde eşi benzeri yok çok farklı tekniği var.

0|0
    0|0
  • benn

0|0
    0|0
  • herkesin yarıştıgı biri vardı ronaldo-messi ile pele-maradona ile ama ronaldinho ile yarışabilecek kimse yok

0|0
    0|0
  • Tabiki ronaldinho

0|0
    0|0
  • Adanalı Ronaldo

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo

0|0
    0|0
  • Gökhan GÖNÜL :)

0|0
    0|0
  • Sabri reyis olmasa cr7 diyecem ;)

0|0
    0|0
  • Evet Ronaldinho messi felan hikaye ama sıra dışı gol atabilen bir topcu var oda İbrahimoviç

0|0
    0|1
    • İbraa tam santrafor nokta golcü haklısın..

• Cristiano RONALDO

0|0
    0|0
    • ronaldo, ronaldinho nun yanında kim ya bırakın bu işleri iyi oyuncu güzel oyuncu ama benim gözümde ne messi ne ronaldo bir ronaldinho değiller henüz

• Hayr canm ronaldo en buyugi

• G. bale hız, hırs, dayanıklılık, azim, gol canavarı

0|0
    0|0
  • vay be senin gib isevgilim olsa ne isterim :D

0|0
    0|0
  • Sergen YALÇIN

0|0
    0|0
  • Ronaldinho olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • Efendim

0|0
    0|0
  • Ronaldinho hem futbolcu hemde adamdı suanda takıp etmıyorum

0|0
    0|0
  • Ronaldinho kesinlikle çok farklı birisiydi

0|0
    0|0
    • biz fantastik hareketleri onda gördük ilk

• Piyasa ondaydı hala onda o hareketleri yapan yok bence

• bence de yok yapabilen..

• İnadina C. Ronaldo :)

0|0
    0|1
  • Anan tabii ki

0|0
    0|0
    • ananı ronaldinho kovalasın tuttuğu yerdede..

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...