Protein tozları hakkında?

Protein tozları hakkında saçma düşünen insanlar var mı burda?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Senin sorun saçma. Önce sormasını bilsen daha iyi olurdu. saçma düşünen değil olumsuz düşünen var mı diye sormalısın. Protein tozu peyniraltı suyundan elde edilir yani doğaldır. Zararı çok azdır. Az olması sebebi de protein tozu içerisindeki kimyasal vitamin ve minerallerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dozunda kullandığın sürece gayet yararlı bir ek besin diyelim. Ama fazlası için aynı şeyi söylememiz mümkün değil. Malum... Her şeyin fazlası zarar 😊

0|1
    0|0
    • Bir kızdan duymak ne gurur verici bee...

• Yani burada protein tozunu kötülemek için hiçbir sebebim yok. Kullandım ve kullanan arkadaşlarım da var. Ben gayet yararlı buluyorum. Bazı insanlar çok yanlış algılıyor bunu tabii halbuki hiçbir kötü yanı yok , dozunda kullandığın sürece, istediğin sonuca ulaşabilirsin egzersizlerle birlikte tabii 😊

• Squat diyorsun :D

• Erkek arkadaşım kullanıyordu gereksiz miktarda olmadığı sürece zarar vereceğini sanmıyorum. Ama çok gerekli birşey değil o bence ya

0|0
    0|0
  • Kesnlkle içmem onu. Midemi alt üst etmsdi

0|0
    0|0
  • Geberijackson.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gereksiz ve sağlıksız bir şey. Mide, böbrek tozun içerdiği ağır metallerden dolayı mahvoluyor, ileride boşaltım sistemi hastalanmaya daha yatkın oluyor, o olmazsa mide ülseri riski var.

0|0
    0|0
  • Protein tozunun fazlası zarar ne demek? zaten günlük alınması gereken gramajı kg oranı, boy, çalışma şekli, ağırlığı vb. etkenlere göre değişiyor bunu ayarladıktan sonra 'protein tozunun fazlası zarar' diye bir cümle kalmıyor zaten ortada.

0|0
    0|0
  • nasıl soru anlamadım? bir steroid kadar zararlı olmasa bile doğalı dururken herhalde tercih edilmemeli ama hızlı gelişim açısından gerekli sanırım onu mu diyorsun

0|0
    0|0
    • Hani insanlar her sporda ölen insanı tozdan öldü sanıyor böyle bir millete sahibiz onu dedim burada da var mı böyle insanlar diye :D

• Başka insanların fikrini almak lazım şimdi sadece sporcuyum kardeşim :D

• Tabi ki özele gel sen

• Yeni baslayacaksan ilk ay hic bir sey kullanma zararli oldugu icin degil kaslarinin esnemesi ve vucudun ilk ay spora alismasi icin kullansan dahi yararini goremeyeceksin cunku. Ikinci ay komplex yap kendine protein, amino asit ve bcaa, 1 ayda 350 tl giderin olur ama değer yararini fazlasiyla gorursun. Cok arastirdim ve yapanlardan cok gordum steroid in bile koruyucarini kullandigin takdirde zarari yok kardesim (jeton atiyor ama boş atma ihtimali var %50)

0|0
    0|0
  • dozunda ve kaliteli markalar kullanıldığı sürece bir zararı yok bence.

0|0
    0|0
  • Evet diğer supplementlere göre zararı az olabilir ama canan karatay karaciğere zararı var dedi hatta çoğu sporcu arkadasımda ölçekli alıyor bitmesin diye değil.. Spor öncesi sonrası bilirsin sen

0|0
    0|0
  • en iyi kas oluşturulan degıl gelıstırılen kastır kardeş

0|0
    0|0
  • Protein tozunun zararı yok fazlası zararlı diyenlerde laf olsun diye konuşmasınlar fazlasınında zararı yok bir öğünde 30 gramdan alınırsa eğer zaten tuvalette vücut atıyor.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum protein tozunu kötüleyen insanlardan. Ağızlarının da payını verip bırakıyorum.

0|0
    0|1
  • mutlaka vardır dostum onlar saçmalamaya devam etsin bizde işimize bakalım :D

0|0
    0|0
  • Protein vazgeçilmez birşeydir. Kullanmayan ne bilsin o gitsin daha süt içsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...