Arkadaşlar Bu Sene Hangi Takım Şampiyon Olur? En İyi Transfer Kim Veya Kimlerdi? Maksat Muhabbet?

Fenerbahçe ve Galatasarayın şampiyonluğu eşit 4. yıldız için mücadele edecekler ama hiç belli olmaz bir sürpriz yaşanabilir... Yapılan transferler ne derece doğru o lig başlayınca belli olacak. Transferlerde yıldız oyuncular var siz hangilerinin etkili olacağına inanıyorsunuz?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray bu sene şampiyon olur. Transferlere bakacak olursak en cok trabzon yapti galiba. Ama bir ise yarar mi bilmem. Besiktasin da oynadigi futbolu bir kac sezondur seviyorum. Simdi bir de Demba ba lari var cok daha iyi oynayacaklari kesin. Fener icin hic bir olumlu degerlendirme yapamam (dogamda yok) :D Bizim yani Galatasaray in sampiyon olacagina inaniyorum cunku gecen sezonlarda sol bek ve stoper sorunumuz vardi şu an oyle bir sorun cok sukur ki yok. Ustune bir de sneijder imiz var -ki bana gore sneijder Türkiye de ki en basarili futbolcu- yani kimse bizi tutamaz diyorum. Takariz 4. yildizi.

0|0
    0|0
    • Peki görüşün için saygı duyarım. Bence trabzonun bu sene pek şansı yok. Beşiktaş bir tek demba ba açısından şanlı ama bu demek değil ki her zaman takımı kurtarcak demba' ba'da aynı emenike gibi düşünüyorum ve 2. veya 3. olabilir bence. Galatasaray' a gelince sadece dediğin gibi sneijder iş yapar takımı sırtlar ve oldukça zorlu geçecek zaten adam akıllı forvetiniz yok bence şampiyon olma ihtimaliniz oldukça düşük ama top yuvarlak hiç bir şey belli olmaz. Fenere geldiğimizde ise takım olarak oynuyoruz ve yani yükü forvete yüklemiyoruz gol atmayan oyuncumuz yok etkili oyuncularımız çok bunların başında Caner geliyor. Forvetimiz zaten sağlam Sow , emenike ve webo. Diego ribas oynadığı kadarıyla katkı sağlayacağını gösteriyor. Yani Şampiyon olma yüzdemiz fazla diye düşünüyorum. Ve bir bayanın bu güzel yorumu için Teşekkür Ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiçbirinin. 😎

0|0
    0|0
Yükleniyor...