Bir gün pişman olacak mı?

çok güzel giden 9 aylık ilişkimiz vardi hergün beni görmek isteyen 1 gün görmese deliye dönen beni gerçekten çok seven çok kıskanan birisiydi.ailemle tanişmayi istedi.annemi babami çok sever her hafta bize gitmek isterdi..9 ayı dolu dolu yaşadik..öyle bi zaman geldi ki annesi ögrendi..ayrilmadan 2 hafta önce annem çok baski yapiyo ama seni bu ilişkimi kaybetmek istemiyorum dedi son haftaysa annem bizi ayrildi olarak biliyo dedi..en sonunda ayrıldı..babam amcasini tanidigi icin amcasina gittik annesini ikna etmesi için amcasida kiz tamam desin annesini bize bırakin dedi ama kiz tamam demedi..aradan bi süre sonra staj yaptigi yere cicekle söylemem gerekenleri yazdigim bi not gönderdim 2 saat sonraysa yanina gittim.aglamiş gözlerinden belliydi.seni kaybetmeyi inan hiç istemezdim ama olmaz artik dedi.bi süre sonra arkadaşiyla konustum bana sevgilisi oldugunu söylediler fakat arkadaşi bekle eger sana olan sevgisine inandiysan elbet döner dedi.sevgisini sende biliyorsun dedim evet dedi.bi süre sonra güllerle süslenmiş ayıcık gönderdim evine..beni aradi agzina alinmayacak laflar söyledi sevgilim var diye bagirdi.benim onu kazanmak icin bu kadar calişmama ragmen hiçbişey yapmadi..merak ettigim bigün benim degerimi anlayip pişman olacak mi

Güncellemeler:
siz böyle bişeyde umut görüyo musunuz benim umudum bitti cünkü

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım görüyorumki sen secdimi böyle tam seven birisin kızda öyleymiş fakat senin kadar değilmiş bir kere seven insan ağzına alınmıcak laflar söylemez ve sevgilim var diye bağırmaz sonuçta bir geçmişiniz var ve ayrılığınız muama olmuş biraz sana düzgün bir açıklama yapçaktı ve düzgün bir şekilde artık hayatında birisinin olduğunu ve seninde yoluna devam etmen gerektiğini söylerdi zaten çok seven biri olsaydı annesini her türlü ikna ederdi sonuçta snnle hayat geçircek olan kişi oydu zamanı geldiğinde başını çok duvarlara çarpıcak ama sen yanında seni gerçekten seven biriyle olucaksın .

0|0
    0|0
    • öyle pişman oldugu ve geldigi günü görmeyi öyle çok istiyorum ki..evet gerçekten ilk kez sevdim 24 yaşindayim ben bu yaşima kadar hiç sevmemiştim.çevremde o kadar kız oldugu halde bu yaşima kadar ilk kez sevdim ilk kez yandim

• kafası karışıktır mutlaka döner o yaşlarda fevri olunuyo genelde geleceğini falan düşünyo olabilir gelecekle ilgili hayalleri neydi sen varmıydın yoksa üni olcak şu olcak bu olcak diyen bir kızmıydı

• ben vardim polis olmak istiyodu ama yeterli puani alamamişti şimdi 2.aşamalara giriyo galiba

Kızlar Ne Diyor 4

• pişman olup olmayacağına dair ne söylesek yanlış olur.senden ayrıldı ve bi sevgilisi olduğunu söyledi.çok saçma bi durum bence.seni seviyosa başka bi sevgiliye neden gerek duyulsun?çok garipsedim gerçekten.allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • beni öyle çok seviyordu ki sarılısından hareketlerinden o kadar belliydi ki sevgisi..deli olacam ya.amin 51 gün oldu ayrılalı

• Bence yol yakinken donsun geri. Genelde son pismanliklar faydda etmez

0|0
    0|0
    • dönmüyo kardeşim devreye herkez girdi bi yoluna koyabilmek için ama dönmedi..ayrıldıktan 20 gün sonra gördügümde resmen çökmüş haldeydi.ama dönmeyecek gibi de geliyo bana

• mutlaka pişman olur istemeden de yapıyo olabilir

0|0
    0|0
  • :( offf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mehmet kardeşim oo şuan uzak denizlerde başka limanlara yelken açmış. Merak etme o kısa bir tatile gitti farzet onun sana dönmesi yakındır. Kimse senin sıcaklığını ona şap diye vermez. Sana bağımlı olmuş birisi sadece içindeki duygularını kaybetmiş. Ama bir insanda duygusuz yapamaz emin ol duygularını bulduğunda ilk adresi sen olacaksınız

0|1
    0|0
  • Değerli arkadaşım bir olay olmuş biri baskı yapmış büyük ihtimalle annesi ve unutmak için bir başkasıyla çıkıyor. Senin yapman gereken biraz ara ver hiç arama sorma bir gün ondan elbet bir mesaj gelir sen bekle sadece. Oldu ki gelmedi o zaman başka limanlara yelken açmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Kardeşim eğer unutursan,hayatına bakarsan döneceğine minim.ama günden güne karamsarlığa düşersen.Hayatın boyunca devam eder.Bir kadını böyle seven birini bırakıp gitmesi,gideceği yerden mutlu olamayınca döneceğinin habercisidir.Çile çektikçe sabır dile.Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • kardeşim ben 24 yaşindayim..bu yaşima kadar ilk kez böyle sevdim..bi dedigini 2 etmezdim.oda öyleydi..kazagimi istedi benden sebebini sordum sen olmadigin zaman ona sarilirim diyen birisiydi ama ayrildik işte..agza alinmayacak laflar ediyo bana..özledigi için sitem mi yoksa cidden mi öyle ediyo anlamiş değilim ya.amin

• inşallah döner

• Bence unut bu kız senı gozden cıkartmıs acıkcası donecegınede ınanmıyorum .. yazıkkı:(( unut artık ..

0|0
    0|0
  • İlk darbe yediğinde ilk koşacağı kişi sen olacaksın bundan emin ol ve sessiz sessiz bekle...

0|0
    0|0
    • bekliyorum kardeşim..inan babam icin benim icin annem icin deli olurdu.babasi olmadigi icin babami baba olarak görmeye başlamişti

Yükleniyor...