Futbolu seven kizlar hakkindaki dusunceniz?

Ben futbolu cok seviyorum izlemeyi filan erkek kankalarim cok fazla arada beraber macta yapiyoruz guzel oldugumuda soyluyorlar tipten yana bir sıkinti yok ama futbolu sevdigim icin erkekler bana bu kiz erkek gibi kiz olum bunla iliski yurumez diye dusunuyolarmidir?

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünen vardır illaki , diğer kankalarında zaten futbolu sevdiğin için kankan değildir emin ol futbol oynarken vucudunun hareketlerine daha çok bakıyolardır :)

0|0
    0|0
    • Bakanda vardir * seviyorum futbolu sadece erkekler mi seviyo sanki

• Yapmacik degilim oldugum gibi icimden geldigi gibi davranirim o konuda sıkinti yok beni seven boyle sevsin erkekleri etkilemek icin kesinlikle oynamiyorum futbol beni etkiliyo hepsi bu

• ya hafız takıl kafana göre , herşeyden önce biz niye soruyon ki neyi seviyosan peşinden koş hatta yeteneğin varsa yaşın yetiyosa futbol takımları var kızlar için git birine gir :) Bize bakma sen ama erkek gibide davranma yani o da bir tavsiyem olsun sana :)

Erkekler Ne Diyor 23

• http://i.hizliresim.com/X2j8E3.jpg buralarda senin gibileri pek sevmeyiz dostum

0|0
    0|0
  • Halı sahada 11erkeğin arasında seni gören tabi çıkmak istemez itici olur ancak futbol izlemeye söz yok taki sohbetini erkeklerle yapmıyana kadar doğal davransan daha iyi bence. Futbol siyaset gibidir zarar verir.

0|0
    0|0
    • Ya orasi oylede basket voleybol gibi buda bir spor itici gelmesi hos degil bence saygi duymalilar :)

• O zaman oynamayi birakiyorum izlemekle yetinirim :)

• Doğrusu bu yaşta futbol oynamanız hoş değil küçükken bizde mahallede komşu kızlarıyla futbol oynardık ozamanda ikili mücadeleye giremiyosun bırakıyosun şut çeksin ben ne anladım bu oyundan ikili mücadeleye giren bazı çocuklar vardı onlarda hem bizden hem kızlardan nasibini alırdı uzun lafın kısası voleybol en mantıklısı yinede sizin tercihiniz kimse karışamaz. Sevabıda günahıda size.

• Futbol seven kız mı. pp Bakın bakayım onda buluğ filan vardır :D Yok yok şaka yaptım gayet normal hatte bazı erkeklere daha sexi gelebilirsin misal... :))

0|0
    0|0
  • futbolu seven kızlar daha çok ilgimi çekiyor hiç böyle futbol seven bir kız arkadaşım olmadı inşallah böyle bir kız arkadaşım olur bir maç hakkın da birlikte yorum yapabileceğim açıkçası böyle bir kıza pek rastlanmaz

0|0
    0|0
    • Ya bide kizlar futbolu seviyorum diyince erkeklerin ilgisini cekmek icin diyolar sen ne diyorsun bu konuda

• ben de messi zaten avrupada Barcelona fanatiğiyim neymarı da çok seviyorum ama asıl idolüm ise her yönüyle hayran olduğum taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan ronaldinho avrupada hangi takım genelde daha sempatik sence?

• Itici yahu daima erkek Fatma damgası yemeye hazır kişi.. SahiTürkiye'de hala futbol seven kaldı mı !!!

0|0
    0|0
    • Off ya ne kadar on yargilisiniz futbolu bitek erkeklermi sevip oynuyabilir

• Barbi bebekte kizlara tapulu degil topta herkez istedigiyle oynsmakta ozgur :)

• Iyi o zaman sen oynaşmaya devam et sonra ağlama burada ;))

• erkek gibi kızlara bayılıyorum, futbolu sevmesin, futbola tapsın, benimle alman kalesi oynasın 9 aylık oynasın

0|0
    0|0
  • Futbolu seven kızla evlenırım lanben :D

0|0
    0|0
  • Ben şahsen kızlarla futbol konuşmam yanlis anlama kizlari kucumsedigimden demiyorum ama erkekleri elde etmek için futbolu tercih ediyosan yanliş yoldasın

0|0
    0|0
  • bu devirde kızlar yabancı ligleri bile takip ediyor

0|0
    0|0
  • Süper kızdır onlar
    Beşiktaşlıysa artı pes oynuyosa tmmdır :)

0|0
    0|0
  • fanatik fanatik yorumlar yapmıyorsa iyidir

0|0
    0|0
  • Candır, hakkı abidır , Harun abidir.

0|0
    0|0
  • Gayet güzel sevmeniz hatta kimi erkeklere göre tercih sebebisiniz :)

0|0
    0|0
    • Sonunda guzel bir cevap

• Eic için demedim içimden geleni söyledim :) Benim için tercih sebebidir yani ayrıca futbol hakemiyim o yüzden de olabilir ne güzel braber maç izleriz pes oynarız futbol oynarız :))

• Hayalimde kız nerdeydın sen yaw (:

0|0
    0|0
  • sadece sevmekle kalsan iyi edersin erkek özellikleri fazla bulunmamalı bir kızda

0|0
    0|0
    • Erkek ozelligi tasimiyorum zaten sadece voleybolu degilde futbolu seviyorum eglenceli geliyor :)

• sorun olmaz öyleyse futbol sevmen artı bir yön olabilr bide pes felan oynamayı biliyorsan miss gibi olur :D

• yürümez hajı futbol maçı olduğunda falan sen msjlara geç cevap verirsin en sinir olduğum şey

0|0
    0|0
  • idare eder ilk önce kızın tipi önemli

0|0
    0|0
  • Futbolu seven kız CAN'dır bir futbolu seven sevgilim olmadı

0|0
    0|0
  • Seven Adam Öyle Bir şey demez Eyer Derse o ADAM değildir.

0|0
    0|0
  • futbolu sevip pes atan kıza can feda

0|0
    0|0
  • anlayan olsada evlensek.

0|0
    0|0
  • Ben futbolu sevmeyen bir erkek olarak kızlar hakkında iyi düşünceye sahip değilim yakışmıyor kızlara futbol falan :)

0|0
    0|0
    • Sporu yakistigi icin degil sevdigimiz icin oynariz ama yinede sagol :)

• Sizde haklısınız zevk meselesi elbet :))

• geneli mal oluyo o kızların

0|0
    0|0
    • Derken sonucta bir sporu seviyo ilgi duyuyo ne var bunda

• erkeklerin ilgisini çekmek amaçları

• Erkeklerin ilgisini cekmek icin sevmedigim biseyi yapmam sadece oldugum gibi davranirim oyle malliklara gerek yok ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• bana hiç gerçekçi gelmiyo bir kıza yakışmıyo ya çok itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...