Erkekler sevdikleri kızın facebook'u olmamasını mı tercih ederler?

Erkekler Sevdikleri Kızın Facebooku Olmamasınımı Tercih Ederler?

Olanlara Ne yaparlar?

Hadi Oldu Diyelim.. Nasıl Olmasını İsterler :D

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilk önce ilişki durumu benımle olucak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesinlikle evet. Facebook'un çöpçatanlık ve erkeklerin abazanlık giderme sitesine dönmesi dolayısıyla, bunu tercih ederler. Bunun yobazlık vb. ile kesinlikle ilgisi yok. Bunu sadece aynı şeyi yazan, aynı ark. sayısındaki bir erkek ve bir kızın aldığı beğeni sayısından bile anlarsın. Birçok geyik vardır DÜNYA ÇAPINDA bu konuyla ilgili. Türkler'e özgü değil birilerinin YOBAZLIK dediği gibi yani. Şu resimler yeterelidir sanırım:

galeri3.uludagsozluk.com/152/facebook-kiz-profili-vs-erkek-profili_248189.jpg

2.bp.blogspot.com/-RBCr_R1l6nw/Te0hvuxy5CI/AAAAAAAAA48/RqVRDSy-L1Y/s1600/facebook-funny.jpg

data.whicdn.com/images/21424094/1783204_700b_large.jpg

4.bp.blogspot.com/-piPBwgnF8xs/TfJfYOXG02I/AAAAAAAACuc/jb65gCcUItc/s1600/difference-between-boy-and-girl-in-facebook.jpg

Yeterince açık sanırım neden istenmediği değil mi? Çok daha fazla örnek ve resim için:

bing.com/images/search?q=9gag+facebook+boys+and+girls&go=&qs=n&form=QBIR&pq=9gag+facebook+boys+and+girls&sc=0-0&sp=-1&sk=

0|0
    0|0
    • resimler açılmıyo. nasıl resimler onlar ki herkesin kullanısına göre degişir ama tabi acık sacık kullanıyosa dogru ama adam gibi kullananda var

• Seviye 4 olmadığımdan link veremiyorum. Hepsini kopyalamaya mı çalıştın ne yaptın :D .JPG bölümü her fotonun sonu. Yani kopyalarken satırın başından .jpg e kadar kopyala. ww w. sefa.jpg gibi :) 30-40 ark. abazsanlara engel değil. Sadece senin kabul etmediğini gösterir ama yazanlar yine yazıyor. Elbette çok düzgün kullanmak da senin elinde ama değmez. Yani işe yarayan, gerekli bir şey değil. O açıdan söyledim. Yoksa kimse Face kullanmasın modunda olan bir herif değilim.

• ww w.sefa.jpg diye bir foto linki olmaz bu arada. Ne saçmalamışım. :) ww w.sefa.com/sefa.jpg olur. Kendimden utandım yazdığımı görünce. :)

• Arkadaşım kız arkadaşını kıskanır erkekler ve başka bir erkekle konuşmasını pek istemez. Düşünsene bir erkek yüzünden kız arkadaşından geç mesaj alıyor... Tabii sinirlenir bu yüzdende facebook hesabının olmasını istemezler :)

Olanlara kapattırırlar. Nasıl mı olmasını isterler mümkün olduğu kadar erkeksiz :)

0|0
    0|0
  • sevgilimin facebook kullanmamasını isterim. kullanmak isterse bana söyler (gizli gizli yapmadan tabiki) 2 mizde açarız facebook ilişkisi şu kişiyle var yaptırırım. 1 tanede 2'mizin resmini koyarım. hadı kullan şimdi derim :))))

0|0
    0|0
  • çok fazla takılmam bu konuya ama sürekli kontrol ederim ;) ve uzakdan takip ederim

0|0
    0|0
  • platonik sevdigim kizinda var ama onu tanidigim icin suphem normal sevgilimde olsaydi ayni seyi yazardim

0|0
    0|0
  • ula bu ne yobazlıktır ya bi facebook dur gitti :D

1|0
    0|0
  • evet istemem

0|0
    0|0
  • facebok bıraz gereksiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmaması en matıklı.Bu sosyal paylaşım siteleri yüzünden epey bi canlar yanıyor.

0|0
    0|0
  • çok saçma neden kızların facesi yokmuş.

ozaman erkekte facesini dondursun.

0|0
    0|0
  • yuıh ya. buna da mı karışıyosunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...