Flörtünüzün facebook'ta kaç arkadaşı olmasını isterdiniz?

Beyler Bu Sorum Size.. Bayanlarda cevap Verebilir

Flörttünüzün Sosyal Paylaşım Sitesi ( Facebook ) ta Bir Hesabı Var .

Kaç Arkadaşı Olmasını İsterdiniz? En Fazla..

Kaç Fotografı Olsun İsterdiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• 12 tane fotoğraf 52 tane de arkadaşı olsun tam. ne eksik ne fazla :D

1|0
    0|0
    • hahahah 52 mi ? cok az degil mi ya cık biraz

• ne demek istiyon

• demek istediğim şeyi yazdım oraya

Erkekler Ne Diyor 12

• Arkadaş 300-400 arası en fazla.

Fotoğraf konusunda bir rakam vermek zor ama albümler falan toplam 100 olabilir. Her attığı adımın fotoğrafını milletle paylaşma derdi hoş olmuyor...

Elbette hepsi değişebilecek durumlar fakat Facebook'un gün geçtikçe çöpçatan sitesine dönmesi yüzünden, mümkün oldukça az olması en iyisi.

0|0
    0|0
    • sende msllahh 100 albüm diyon senden iyi cöpcatanmı olur

• 100 foto koyması cok degil mi ya. daha ne kaadar koycak bir tane yeter. sen kıskanc degilsin demek.

• Yoo gayet aşırı kıskancım da, bunun BEN lik bir durum olduğunu bilmiyordum. Ki toplam foto dedim, kendi fotosu demedim. Ve çevremdeki 20-30 albümü olup her albümde 100-200 fotosu olan ark.lar olduğu için, bir şey diyemiyorum... :D

• Açıkçası arkadaşından çok konuştuğu kişilere bakarım eğer erkekler çoksa bu kötüdür :/ Ve fotoğraf hakkında her gittiği geziyi ekliyorsa facebook a o zamanda kötüdür bi profil fotoğrafı olsun birkaç arkadaşı ve ailesiyle olsun yeter.

Gerçi onun tercihi ama ben böyle tercih ederim :)

1|0
    0|0
  • Bu yumurtalardan hangisi daha büyük?, Kabartma tozu pastayi ne kadar kabartır?, Krema nasıl böyle güzel kokar? Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi ?

3|0
    0|0
  • fotoğrafları mayolu yada kısa eteklı değilse sorun değil istediği kadar koysun.Arkadaşalra gelirsek pek karışmam ama benım tasvip etmedığim kişilerleride arkadaş olarak ekleyemez

1|0
    0|0
    • olabilir diyosun yani.

• evet olabilir karşı tarafı çok sık boğaz etmem taraftarıyım ben

• kaç arkadaşı olduğuna bakmam kaç erkek arkadaşı var ona bakarım kaç fotosu var ona bakmam foto albümleri herkese mi açık arkadaşlarına mı açık sandece bana mı açık ona bakarım

0|0
    1|0
    • herkese açıksa ne olur ki

• kapatacak herkes görüpte off yavrum çıtır bilmem ne çok tatlısın çok şöylesin böylesin yazmasına müsade ederse hata onda kapatacaksın kardeşim ne kendini zor durumda bırakacaksın nede beni adam akıllı ilişki yaşıyosan önce edep sonra sadakat

• kendi arkadaşları olsun yeter tanımadığı insanı silsin kardeşm :D foto konusunda sıkıntı yok ya kafasına göre

0|0
    0|0
  • Sayı mühim değil ,nasıl tipler olduğu önemli mesela akrba iş arkadaşı gibi insanlar olursa sıkıntı olmaz ama hiç alakasız tipler arkadaş olark ekliyse sana güvenini sarsar.

0|0
    0|0
  • facebook'u olmazsa flörtüm ile daha iyi anlaşabileceğime inanıyorum :)

0|0
    0|0
  • bence hiç olmasın

0|0
    0|0
  • arkadasın sayısından çok niteligi önemli bide

0|0
    0|0
  • mümkünse silebılırmı yada gzlesin gorunurde 1tane olsun yeter

0|0
    0|0
  • Farketmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim hesabım yok.Onunda yok..Msnim yok...Onun var..Problem yokk..

0|0
    0|0
  • Çoook saçma bir soru!

0|0
    0|0
  • ben söyliyim merak edenlere.500

0|0
    0|0
  • bana ne la? her şeyimiz tam da sanki, bi de buna kafa yorcam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...