Günde kaç mekik çeksem karnım sıkılaşır ve karnımdaki yağlar gider?

günde kaç mekik çeksem karnım sıkılaşır ve karnımdaki yağlar gider :D?

1|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Hemen 100,200,300 diye başlama ilk önce 10 veya 20 ile başla gün geçtikçe 5er 5er artır

1|0
    0|0
  • sadece mekikle olmaz

0|0
    0|0
  • Karındaki yağ tabakası mekikle ortadan kalkmaz hatta alttaki kaslar geliştikçe dahada ön plana çıkar, ayrıca hergün mekik çekilmesi doğru bulunmuyor, uzmanlara da sorabilirsiniz. Önerim Youtube'deki ''Kenzo Karagöz diyet programı'' nı uygulamanız.

0|0
    0|0
  • iyi bir diyet ve kardiyo yapman lazım karnında ki yağları eritmek için kaç kilo fazlan var bilmiyorum ama bu şekilde ayda 5-6 kilo verirsin sonra karnını şekillendirmek için mekik çekebilirsin

0|0
    0|0
  • Ben hiç çekmedim yağ yok taş gibi çocuğum Bizde genetik heralde ")

0|0
    0|0
  • Ufak ufak başla her gün arttır.

0|0
    0|0
  • günde 10ardan 4 set mekik çek. ama hamur ve şekerden uzak dur. gör bak nasıl oluyor.

0|0
    0|0
  • günde 40 mekik yeter.

0|0
    0|0
  • Afedersin ama totoştan aşaya ter akmadan zayiflaman imkansiz

0|0
    0|0
  • Sadece mekik bir hiç.

0|0
    0|0
  • ben daha hızlı eritirim bana ulaş

0|0
    0|0
  • 50 tane çek.

0|0
    0|0
  • Kac somun ekmek yediginlede alakali bir soru buuu

0|0
    0|0
  • 1500

0|0
    0|0
  • 2000 tane :) karındaki yağ tabakası kolay erimez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• isi ustasina sordun :) bak ben platesciym ve karnim kas. bu uzun zamanli bir surec. yani on gunde karnin kas olmaz. hergun onbes dkka platesin karin kasi yapan hareketlerini (netten bakablrsn) yaparsan ama yatmadan miden bos olmali. iste o zaman fit olursun ;))

1|1
    0|0
  • Sadece mekik çekmek ile kilo veremezsin. Başka diğer faaliyetler de yapman gerekiyor. Kardiyo yapmalısın, squat da yapabilirsin. Bol-bol su içip o gırtlağını da tutmak zorundasın. Bu sayede kilo vermeye başlayabilirsin, keza hiç aksatmaman gerekiyor.

1|1
    0|0
  • canım tek sefer de yapma sabah ve akşam olarak yap daha etkili olur 50 sabah 50 akşam yeterli

1|1
    0|0
  • Mekikle gobek erimez kas oluşur :D

0|1
    0|0
  • gitmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...