Fenerbahçe-Galatasaray Süper Kupa maçını sizce kim kazanır?

sizce kim kazanır ve skor kaç kaç olur?

0|0
22|58

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• kupa macı ve üstelik tek macsa galatasaray fenerı ezer geçer, kupa nerede varsa galatasaray oradadır, bol gollu bır mac olacak , insallah hepsını cımbom atar.. skor ne olursa olsun aziz ve talebeleri bır yol bulur maglubıyetı baskalarına yıkarlar, alıştı türkiye..

0|1
    0|0
    • sen ne cahil bir insansın valla yanlışını bile söylemiycem çok cahilsin

• nıye muhattap oluyorsun cahıl ınsanlarla kocum! sen hıc duymadınmı etme cahıl ıle muhabbet fıttırırsın, alma camla taharet yırttırırsın dıye bırsey..

• Her yerde çarşı ama galatasaray diyorum.)

0|4
    0|1
  • Fener ÖPER..::D

2|1
    0|1
  • Beşiktaş koparır bence kanks

1|1
    0|1
  • Galatasaray alsın 1:0 Olsun :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'm 2-0 alacak..

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ım <3

0|2
    1|1
  • Galatasaray kazanacak

0|1
    0|0
  • Hala öğrenemedi bu fenevliler bir yerde kupa varsa orda GALATASARAY vardır. Şike varsa fenev vardır kabullenin artık. Kac kere kupa aldınız bizden sizin sahada şampiyon oldukla ne çabuk unuttunuz :D

0|0
    0|0
  • maçta 3 gol olur fener alır ama kaç kaç bilemem

2|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • fb tabi ki

2|1
    0|1
  • Bence soma kazanir :)

2|0
    0|0
    • Soma kaybetti kardes. Somanin golü para degildi babalariydi kaybettiler bos edebiyat yapmayın

• soma kazanıcağı kadar kazandı (ben somalıyım) eşi ölen kadınlar verile 2direnin birine oturacaklar birini kiraya verecekler yeni bir koca bulacaklar çalışmıyacaklar verilen parayla krallar gibi yaşayacaklar cocuklar özel okullarda büyüyecek halk ezilecek ekonomi çökecek olay bu somanın geleceği pozisyon bu.

not:somalı bir kadının sözü dirisi para etmedi ölüsü para etti itin

• kupada gs. tt arena da gs. bir kadıköyde durum soru işareti.

0|1
    0|1
    • tt arena da da kaybediyonuz bazen bazen berabere oluyo arada bir kazanıyonuz ne iyimsersiniz be valla hayran kaldım

• kadıköy de soru işareti diyo bir de. nan cimbomun 15 yıldır 12 yenilgisi var o stadda.

• Fenerbahcemiz kazanacak insallah

1|1
    0|1
  • Beraberlik olur ve maç penaltılara gider gibi geliyor. ( penaltılar da biraz şans işi ) o yüzden kim kazanır 25 ağustos da izleyip göreceğiz.

0|0
    1|0
  • galatasaray kazanır. (Beşiktaşlıym)

0|1
    0|1
  • Söz konusu KUPA ise mantıken GALATASARAY

0|1
    1|0
  • Cimbok 'a gömer FB

2|0
    0|1
  • Galatasaray tabiki

0|1
    0|0
  • 3-3 biter... gerisine karışmam...

0|0
    0|0
  • sıkıntı yoqqq :) hertürlü fenerbahçemiz götürürr :D

2|0
    0|1
  • Tabikide GAlatasarayyyyyyyyy

0|1
    0|0
  • izmirimde feneri gömcez çimlere :D

1|1
    0|1
  • galatasaray

0|1
    0|0
  • bir de başa şikeci 7enev5ahçe'yi yazmış GALATASARAY - 7enev5ahçe'yi inşAllah gene yenecek. Who is şikebahçe? =))

0|0
    1|0
  • Şimdi burada mal mal gsyi tutan diyecek yok kupa takımı gs sonra fbli olan diyecek yok biz daha iyiyiz biz alırız objektif olun biraz bence kesinlikle fenerbahçe alır.(istanbul takımı tutmuyorum)

0|0
    0|1
  • concona gömcez her zamanki gibi 2-0

2|0
    0|2
  • 4-1 cimbom şikebahçeyi parçalayacak

1|1
    1|1
  • 2-1 fb

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 21

• Bzde bu ünal aysal denen herif oldukca takim hic bir şey yapamaz. Futbol hevesimiz krildi. Takim ruhu diye bsey kalmadi. Ayni şekilde tribunumuzde öyle taraftarda öyle. Fatih terim için pankart acdk diye herif bizi stada sokdurmuyor. Gönül isterki bütün başarılar bizim olsun. mac aksami nevizade yıkılacak zaten. Hepimiz oradayz. Ama bir cimbomlu olarak söylüyorum iyi olan kazansın. (Ultraslan kale arkası tribunden taraftar)

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|1
  • 3-1 Cimbom yer ;)

0|1
    0|0
  • Göğsüme kalıcı olarak arma dövmesini yaptırdığım bir ömür boyu her şeyden geçip ondan geçmeyeceğim tek büyük aşkım FENERBAHÇE

1|0
    0|1
  • fb 3-1

1|0
    0|1
  • Bence kesinlikle Fenerbahce hemde farkli kazancak gibime geliyo :Dd

1|0
    0|1
  • galatasaray alır

0|1
    0|0
  • Cimbom yenecek tabii ki 😊 2-1 alırız bu maçı

0|1
    1|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • Türkiye de ilklerin takımı Galatasaray. üst üste aynı kupa için aynı takımla karsılaşıp bide yenip o kupayı kaldıran tek takım.

0|1
    1|1
    • saracoğlunda 15 yıldır rezil olan tek takım :D

• şii tatlım belliki rezil bir takım taraftarısın. biz girdiğimiz sınavlardan tamam belki geçemedik (saraçoğlu) ama aldığımız karne hep taktir di ( kupalarrrrr, "sayamayacağım kadar cok" şampiyonluklarrrr "dillere destan". yani tatlım 34 hafta saraçoğlunda yendiniz diye sevinme. biz sınıfı geçeriz siz çift dikiş kalırsınız.
      he bu arada ben çok taraftar gördüm ama senin gibi boşuna ilkez rastladım. adın sanında yok ordanda belli oluyo anlamayanlar içindi bu.

• Ayıp ettin şimdi hatun, maç tabiki bizim
    Galatasaray 3 fenev 0 alcaklar boylarının ölçülerini :)

0|1
    2|0
  • GALATASARAY kazanir tabikide. Skor ise 3-2 olabilir.

0|1
    1|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 2.1

0|0
    0|1
  • fenerbahçe

0|0
    0|1
  • forza galatasaray. süper kupa almak bizim işimiz

0|1
    1|0
  • fenerbahçe :) bence gs 1 fb 3 olur :p

0|0
    0|0
  • galatasaray 2 : 1 alır

0|0
    0|0
  • Galatasaray :)

0|0
    0|0
  • 3-1 fenerbahçe kazanır fenerli drgilim ama ole hissettim :)

0|0
    0|1
  • Galatasaray'a sempatisi olan biri olarak gönlüm tabi ki Galatasaray'ın almasından yana. Ama realistik düşünecek olursak Fenerbahçe alır gibi görünüyor. Fenerbahçe son iki hazırlık maçında iyi oynadı çünkü. Galatasaray'ın da Burak'tan başka golcüsü pek yok. E Burak Yılmaz'ın da son durumu belli. Brüksel'deki hazırlık maçında taraftarlarla tatsız olaylar yaşadı.

3|1
    0|0
    • seni ayakta alkışlıyorum :) futbolla ilgilenen kız candır can :)

• Biraz ilgileniyorum işte.

Yükleniyor...