Hacim Kazanmak İçin Protein Tozu'nun Yanında Extradan Ne Almak Lazım Glutamine iyimidir?

Hacim Kazanmak İçin Protein Tozu'nun Yanında Extradan Ne Almak Lazım Glutamine iyimidir?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Glutamin kullanma

0|0
    0|0
  • Protein tozuna karsym

0|0
    0|0
  • bence hic bise alma dogal daha iyi ilerde sarkma oluyor.

0|0
    0|0
    • Ablam sen bu işin gerçekten ne oldugunu bilyir musun dogal yapmak için günde 15 tane yumurta yemek lazm yarım kilo et yemek lazm digerlerini saymırom bile

• hocan seni iyi gaza getirmis ben 6 ay yaptim gunde 2 yumurta normal yemek filan kastan 9kg aldim ;D bunlar hep spor hocalarinin oyunlari

• :D :D olabilr Hep Fletcher gaza getiryor bide :D

• kullanın da erkekliğiniz ölsün...

0|0
    0|0
    • o dedigin Steroid ablam git brz araştrı :D

• yaa bak şimdi birşey dicem de ayıp kaçacak neyse kibar şekilde soruyorum adamın cinsel yaşamını nereden biliyorsun? ikincisi 20 yıldır aralıksız kullandığını nereden biliyorsun ve nasıl emin olabilirsin? 3. sü protein tozu zaten doğal bir besin değil nasıl bu kadar eminsin zararı olmadığına?

• çokta tın cinsel hayat umrumda değil sevgilm yok olmasnda hayatım spor olsun ytr bana sanki çok hayır var karı kızdan

Erkekler Ne Diyor 5

• Karbonhidrat Tozu

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünyrm 120 liralık optimum k. hidrat tozu var onu almayı düşnürym

• creatine al. ama hicbirini almasan daha iyi. creatine falan su toplar kaslarda şişersin. o suyu definede atman lazım ama

0|0
    0|0
  • bcca amino ve yatmadan once kazein iyi olur knka

0|0
    0|0
    • knk naptn ögreniyz o kadar zengin deilz yani :D

• vücut geliştirme yapıyorum 3 yıldır hiç bir madde kullanmadığım için bir şey diyemiyorum kanka

0|0
    0|0
  • Sen o tozu sürekli al damarların paylaşın e Benin mni bir gör

0|0
    0|0
Yükleniyor...