Fit bir vücuda sahip olmak için spor önerileriniz?

170 boyum kilom da elli zayıfım aslında allah vergisi güzel bir vucüdum var ince bel çıkık popo uzun düzgün bacaklar ama ben daha fit daha sıkı vücudum olsun istiyorum ilerde sarkmaması için zaten şimdiden bacaklarımdaki azıcık etler vursan sallanıyor :D vücudumu toparlayacak güzel spor önerileriniz var mı?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme bütün kasları çalıştırır

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• p90x - t25 - p90x3

1|0
    0|0
    • anlamadım?

• zaten fit görünümlü vücudum var sadece biraz sıkılaşsın istiyorum kas yapmak ya da zayıflamak değil :) yine de çok saol o kadar yazmışsın

• Sorun yok :)

• Spor ömür boyudur bunu unutma

1|0
    0|0
  • Bir kaç basit hareket ile gün içerisinde sık tekrar yaparak düzenli bir şekilde verim alabilirsin.

0|0
    0|0
    • mesela neler örnek verebilir misiniz?

• tüm vücut

• O zaman sana haftada en az 3 gün olmak ve her gün iki kas grubunu çalıştırmak kaydıyla bir program yazılabilir.

• İnternette milyonlarca kaynak var. Bu soruları soranlar genelde usengeç. bir bardağı alıpta rafa koyamayan türden ;D boş ver spor neyinize

0|0
    0|0
    • varya bütün sorularımda sen varsın ve mutlaka olumsuz cevap verip sinirlerimi oynatıyosun :D

• bak yine uğraşasım yok

• Hmm piki :D zaten bende değişiklik arıyom. 😂 sen emekli oldun gayrı grşrk

• Fitness squat uzak doğu sporları cardio plates

0|0
    0|0
  • Squat, plank, side heel touch, russian side crunch, half crunch, twister, dumbell sit ups, dumbbell walking lunge

0|0
    0|0
  • p90x :)

0|0
    0|0
  • beraber çalışabiliriz

0|0
    0|0
  • Böyle bir kız arkadaş hayal etmekle meşgulum önerileri kendin bul :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalnız sen biraz zayıfsın boyuna göre 2-3 kilo daha alman lazım. Onun dışında bacak bel kalça egzersizleri yaparsan sarkmaz

1|0
    0|1
    • önerileriniz var mı :)

• link veremiyorum. Bende egzersiz yapıyorum fizik tedaviye gittiğimde almıştım. Sende mesela yere uzanıp bacağını 10 cm yukarı kaldırıp 5 saniye bekle sonra bunu diğer bacağa uygula. sonra bunu yan yatarak yap. Yazarak bu kadar anlatabiliyorum ancak ama bunları yaparsan iyi olur :)

• tamam allah razı olsun :)

• pilates...

0|0
    0|0
  • kardiyo tarzı spora ihtiyacın yok anlaşılan o yüzden en iyisi yoga sıkılaştırır ve düzgüncene kas kütleni artırır o yüzden sarkma vs olmaz

0|0
    0|0
    • anladım çok teşekkürler :)

• Olculerin kac

0|0
    0|0
Yükleniyor...