Kapat

Erkekler neden futbol veya veya basketbol oynarken parçalarından birini sıvarlar?

Okulda gordugum veya sahalardan gecerken hep gördüğüm bir manzaradır da :D

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• pacaları sıvamadan once dıkat et en son atakta buyuk ıhtımal sıcıp sıvamıstır

tum gozler ondayken o da ne yapsın basını one egmek ıcın guzel bır bahane olarak

pacalara hucum edıo

gayrııhtıyarı olaraktan ^.^

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• hiç yapmadım çevremde yapan da yoktu o yüzden nedenini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • 1. özentilik
    2. Futbolda daha öyle yapanı görmedimö
    3. Basketbolda yapılış amacının tek bı mantıklı cevabı var
    Sıçrama haraketi yaparken 2 ayağımız aynı anda yerden kesilmez yerdeki sabit ayak sol ayağımız olur o yüzden sag dakı paça ayağının altına gelirse sıçrayamaz bu yüzden sag bacağının paçasını yukarı kıvırırlar

0|0
    0|0
  • Erkeklerin paçaları genelde bol oluyor ve birazda uzunsa koşarken rahatlıkla ayakkabının ucuna takılıp kendini yerde bulabılir ya da donunu rahatlıkla aşşağı indirebilirsin eğer solaksa sol sağlaksa sağ ayak paçası sıvanır :)

0|0
    0|0
  • Parça değil paçadır o..
    Paçalar hareket etme kabiliyetini sınırlıyor..

0|0
    0|0
  • sıvadığı ayağıyla daha sert vururum bitirici vuruşlar yaparım ama top gelince eline ayağına dolaşır psikolojisi

0|0
    0|0
  • üni basketbol takımında oynadım o tipler bulunuyordu özenti başka bir şey değil...
    peki kızların kot pantolon paçalarını katlamasına ne söylemeli...

0|0
    0|0
  • bende basketbolcuyum :) stens duruşunda savunmaya geçerken yapılır :) ve ben ikisini çekiyorum :) şu an antrenörlük yapıyoruz işte :D

0|0
    0|0
  • futbol oynarken kullanılan ayak pacası kıvrılır çok kirlenmesin diye

0|0
    0|0
  • ben sıvamam kanka :S

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım ama herhalde üzerindeki giydikleri ayaklarına dolanmasın diye olabilir bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • İkisinide katlar önce rahat hareket etmek için ama sonra biri düşer onu katlarsin diğeri düşer öyle devam eder :)

0|0
    0|0
  • sen merak et diye :)

0|0
    0|0
  • Bilmem. Ben hiç yapmam

0|0
    0|0
  • daha seksi olduğunu düşünüyorlar herhalde

0|0
    0|0
  • bende basketbol oynuyorum ve hiç öyle bişe yapmadım ama yapanları çok gördüm nie acaba?

0|0
    0|0
  • hangi ayagını ya da elini kullanıyorsa onu rahat kullanmak için

0|0
    0|0
  • kimse söylemsein,
    sebebini bilemeden yaaşasın hatun

0|0
    0|0
  • Seninde dikkat ettigin şeylere bak ahaha :D

0|0
    0|0
    • Sinavlarda haric çok dikkatliyimdir evet :D

• Kufur gibi soyluyosun :D o nası bir cumle?¡

• Hoşsun güzel saçların var diyorum bakınca hayranlık uyandırıyor böyle hayran olursamda hoşlanırım diyorum anladın mı buraya kadar :D bu yüzden saçlarını baglaki o saçlara hayran kalıpta hoşlanmıyayım kısaca iltifat ettik p*k yedik anasını satım :D

• birini niye ya 2sini :)

0|0
    0|0
  • öyle daha rahat oluyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...