Kız peşinde koşmayan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

benim hoşlandığım bana diyor ki"seni elde etmemi bekleme,peşinden koşmamı bekleme diyor .ve sonra da şöyle diyor"ben seni değil başkalarınıda kırmak istemiyorum diyor ".bu ne demek oluyorr ?bu adam nasıl bir adam ?

0|0
1333

En İyi Erkek Görüşü

• aynı benim gibi konuşmuş fakat ben gayim.aradığın erkek o olmayabilir, hatta erkek bile olmayabilir :/

1|0
    0|0
    • gay misin :OooOoO

• olum her herdemi olur bunlar ülkeyi terkedin olummm :D

• tarzımdan esinlenmişsin ash :/

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• bu adam değil, karı bu... Salak mal bu. Bunun erkekliğine tüküreyim ben ! Yani adam dediğin adam, senin peşinde koşar, sana yavşar, yatağa atar, bir güzel öhömmm .. (noluo lan!)... yani.. Adam dediğin adam budur... Bu dediğin, kılıksız karaktersiz karı gibi i*nem gibi bişey bu O_o çözemedim ben valla...

1|1
    0|0
    • senin kadar kötü düşünceleri yokmuş en azından.

• ya sen ne bağırığrpp duruyon bee

• odunla dövmediğime dua et.

• Gözü fazla ac. Yani seninleyken baskalarıyla da olur demek istemiş

0|0
    0|0
  • seni elde etmemi bekleme peşinden koşmamı bekleme, ama ne için onu elde ediceksin niçin peşinden koşucaksın bir amacın yoksa demene gerek yok zaten , başkalarını kırmak istemiyorum derken aynı anda 10 kişiyle takılıyorsun sanırım öyle dediğine göre :D bence bana bağlanma ayakları yapıyor

0|0
    0|0
  • gel işte uzatma beni peşinde koşmak zorunda bırak ma demiş

0|0
    0|0
  • Benim kafadanmış , ben sana açıklayayim seni saf,masum görmüş duygularınla oynamak istemiyor ama diğer kızların canını çok yakan bir cins

0|1
    0|0
    • ne alaka abi bunun da aynı şeyi yapardı benc e?

• Dahada açık yazayim; Soruyu soran arkadaşın canını yakmak istemiyor , karşı cinse sevgi ,aşk beslemeyen sadece çıkarcı ilişkiye yönelik düşünceleri var bence, tabi bunları hakedenlere yapıyor , soruyu soran arkadaşın haketmediğini düşünüyor , kendimden biliyorum normalde bi erkek böyle laflar söylemez hepsi uçkur peşinde koştuğu için önüne gelene yavsar genelde

• Sen hayatımda olursun fakat diğer kızları hayatımdan çıkaramam demiş sana

0|0
    0|0
  • Direk soru başlığına cevap: "Akıllı, olgunlaşmış adam."

Soruya cevap: "Dengesiz adam."

0|0
    0|0
  • Adam elimi sallasam ellisi diyor :D

0|0
    0|0
  • peşinde koşmaya değecek kız bulamayan erkektir.

0|0
    0|0
  • Adam mı ? Anlatım bozukluğu yapmışsın. Çocuk cool olmaya çalışıyo ya. Vur tekmeyi gitsin. Vallaha kinlendim adama ha bune casaret . ?

0|0
    0|0
  • başlığa cevap olarak, kızlar peşinden koşuyordur,

1|0
    0|0
    • oda bana senden başkalrıda ilgi gösteriyor kzım demişti.doğru olabilir.

• yani şunu demek istiyor.

ne senle yada bi başkaysıyla şimdilik gireceğim ilişkilerin bi neticesi olmayacağından boş yere kürek sallayıp ne seni nede ötekileri üzmeyeyim diyor.

...

aferin, adam gibi adammış

0|0
    0|0
  • ben de kız peşinde koşmam hiç, genelde onlar benim peşimde koşar. ve bu ilgi zamanla insanı rahatsız eder. durum bu. sıradan geliyorsun adamın gözüne.

0|0
    0|0
  • uzun vadede kazanan erkektir..hepinizi tempra yapmaktan kurtaran misyonerdir.

0|1
    0|0
  • 1. seni istemiyor

2. kalkmıor

0|0
    0|0
  • yüz vermem, kaçarım kovalarlar - aynı ben :-)

0|0
    0|0
  • I dont know :(

0|0
    0|0
  • hepinizi gotururum biliyorsun, simdi seninle olup diger adaylari kirmayayim demek.

0|0
    0|0
  • çok fazla kötü düşünmemek lazım

0|0
    0|0
  • Kafası rahat bir adam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 13

• belki onun kendi hoslandigi kisi var ve o kisi senin hoslandigin adamin senin pesinde kosmasini gorurse sogur ondan diye cekinirdir. boyle ne seni kirmak istiyor ne hoslandigi kisiyi. bence durust saglam birine benziyor helal olsun ona. yalandan senin pesinden kosupta sonra elde ettim ama baskasini seviyorm diye seni kirmasimi iyi yoksa boyle durustce soylemesimi?

0|0
    0|0
  • evrensel bi adam kimseyi kırmak istemiyo işte hepsi onun olsun..

1|1
    0|0
  • kızlara doymuştur..havalıdır senide üzmek istemiyo hem başkalrıda var diyorsa tek kişiyle idare etmiyor güvenilmez biri.bence adam seni kendinden uzak tutmak istiyor.zorlama

0|0
    0|0
    • Güvenilmez olduğuna hemfikirimde bende biraz esinti yapmışsın gibime geldi ;)

• Düşünemiyorum. Öyleyse malım.

0|2
    1|1
  • bkz: bastırmasyon.

0|1
    0|0
  • Ya gerçek aşkın peşindedir ya da Gaydir!:P

0|0
    0|0
  • bu adam kadınları seviyor yahu :D

0|0
    0|0